Photo
Video
-60%

Ookeanitekk

SKU: 99-1000218717

Uus Napsie tekk on samm paremuse ja jätkusuutlikuma maailma suunas. Taastöödeldud plastpudelid on saanud uue elu keskkonnasõbralikus ja mugavas tekis. Napsie ookeani teki sisu ehk täidis on valmistatud ookeanide äärest kokku kogutud plastist. Keskkonnasõbralikud tekid on toodetud Eestis vastavalt heale tootmistavale ja EL´i standarditele ja eeskirjadele.

Ookeanitekk

Tavahind Alates 59,00 € Alates


Erihind Alates 23,60 € Alates

Toode on laos olemas, tarne 5 tööpäeva jooksul
 • Ookeani päästmine

  Ookeaniteki kiud on valmistatud Plastic Banki ringlusesse võetud plastikust. Tegemist on tunnustatud programmiga, et vähendada plastiku reostust ja see aitab kohalikel elanikel raha teenida ja paremat elu elada.

 • Ideaalne temperatuur

  Teki sisu on disainitud rangeid nõudeid järgides. Kiududel on imeline võime juhtida temperatuuri, see tähendab, et teki sisu jaotub ühtlaselt ja sul ei ole sellega külm ega palav magada.

 • Valmistatud Eestis

  Keskkonnasõbralik padi on toodetud Eestis vastavalt heale tootmistavale ja EL´i standarditele ja eeskirjadele. See on valmistatud kvaliteetsest toorainest ja kiud ei sisalda kahjulikke ega toksilisi aineid.

 • Täielikult masinpestav

  Tekki võib masinas pesta 60 kraadi juures. Lihtsalt pane terve tekk masinasse ja see eemaldab kogu mustuse, bakterid või halva lõhna, mis võivad muidu magamist segada.

 •  

Säästa ookeani magades

Napsie ookeani teki sisu ehk täidis on täielikult valmistatud randadelt korjatud plastikust, et see ookeanisse ei satuks. Organisatsioon Plastic Bank on loodud selleks, et kohalikud saaksid tööd ja samas päästa ookeanit. See edendab endas plasti kogumist ja keskkonnasõbralikku töötlemist. Seejärel saab sellest litsenseeritud Suprelle® Blue kiudmaterjal, mida saab kasutada koheva täitematerjalina tekkides ja patjades. Tegemist on kerge ja õhulise materjaliga, mis tähendab, et magada on sellega mõnus, ta ei kuumene üle ja igal ööl on teil tunne justkui magaksite pilvedes.

Ühe väikese Napsie teki sees on 61,95 ümbertöödeldud pooleliitrist plastikpudelit ja suure Napsie teki sees on 87,81 ümbertöödeldud pooleliitrist plastikpudelit.

Täiuslik tekk

Suprelle® Blue täitematerjal on kohev, mõnus ja ideaalne teki sisuks. Välja töötatud just selliselt, et see oleks õigete termoloogiliste omadustega, et magamine oleks mugav ehk mitte liiga külm ega liiga palav. Kerge ja õhuline kiud tagab selle, et te ei hakka magades higistama. Teil on tunne nagu magaksite pehmel pilvel. Kõrgtehnoloogiliselt valminud kiud tagavad teie padjale kauakestva kuju ja esialgse välimuse.

Puuvillast kott

Sinu tekk tuleb sinu juurde orgaanilisest puuvillast kotis, milles saad vajadusel patja hoiustada. No näiteks kui tellid kohe mitu tükki, et kui keegi peaks ööseks jääma, siis hea külje alla anda.

TEHNILISED ANDMED