Photo
Video
Uus

Ookeanitekk

SKU: 99-1000218717

Uus Napsie tekk on samm paremuse ja jätkusuutlikuma maailma suunas. Ookeanist leitud ja taastöödeldud plastpudelid on saanud uue elu keskkonnasõbralikus ja mugavas tekis. Napsie ookeani teki sisu ehk täidis on täielikult valmistatud ookeanist kogutud plastist. Keskkonnasõbralikud tekid on toodetud Eestis vastavalt heale tootmistavale ja EL´i standarditele ja eeskirjadele.

Ookeanitekk
Alates 59,00 € Alates
  • Ookeani päästmine

    Ookeaniteki kiud on valmistatud Plastic Banki ringlusesse võetud plastikust. Tegemist on tunnustatud programmiga, et vähendada plastiku reostust ja see aitab kohalikel elanikel raha teenida ja paremat elu elada.

  • Täielikult masinpestav

    Tekki võib masinas pesta 60 kraadi juures. Lihtsalt pane terve tekk masinasse ja see eemaldab kogu mustuse, bakterid või halva lõhna, mis võivad muidu magamist segada.

  • Ainulaadne jälgimisvõimalus

    Iga tekk on varustatud unikaalse jälgimiskoodiga. Suprelle® Blue brändimärgis annab teile võimaluse järgi vaadata, kas teie tekk on toodetud litsentsi alusel ja vastab ringlusesse võetud kiududude kvaliteedistandarditele.

Säästa ookeani magades

Napsie ookeani teki sisu ehk täidis on täielikult valmistatud ookeanist kogutud plastist. Organisatsioon Plastic Bank on loodud selleks, et kohalikud saaksid tööd ja samas päästa ookeanit. See edendab endas plasti kogumist ja keskkonnasõbralikku töötlemist. Seejärel saab sellest litsenseeritud Suprelle® Blue kiudmaterjal, mida saab kasutada koheva täitematerjalina tekkides ja patjades. Tegemist on kerge ja õhulise materjaliga, mis tähendab, et magada on sellega mõnus, ta ei kuumene üle ja igal ööl on teil tunne justkui magaksite pilvedes.

Ühe väikese Napsie teki sees on 61,95 ümbertöödeldud pooleliitrist plastikpudelit ja suure Napsie teki sees on 87,81 ümbertöödeldud pooleliitrist plastikpudelit.

Täiuslik tekk

Suprelle® Blue täitematerjal on kohev, mõnus ja ideaalne teki sisuks. Välja töötatud just selliselt, et see oleks õigete termoloogiliste omadustega, et magamine oleks mugav ehk mitte liiga külm ega liiga palav. Kerge ja õhuline kiud tagab selle, et te ei hakka magades higistama. Teil on tunne nagu magaksite pehmel pilvel. Kõrgtehnoloogiliselt valminud kiud tagavad teie tekile kauakestva kuju ja esialgse välimuse.

Puuvillast kott

Sinu tekk tuleb sinu juurde orgaanilisest puuvillast kotis, milles saad vajadusel patja hoiustada. No näiteks kui tellid kohe mitu tükki, et kui keegi peaks ööseks jääma, siis hea külje alla anda. Samas võid panna sinna pesusahtlis hoiustamiseks sokke või hoopis pooliku kudumistöö. Taaskasutus on vinge!

TEHNILISED ANDMED