HETKEL OTSAS
Photo
Video

Bambustekk 140x200

ID: 110022812 SKU: 110022812

Napsie tekk – üks tekk kõikideks aastaaegadeks. See hoiab teid soojas sügisel ja talvel ning pole kevadeks ja suveks liiga soe. Täidetud täiustatud Wellsleep® kiudude ja looduslike bambuskiududega, mis muudavad selle ülipehmeks ja kohevaks ning tagavad parema niiskuse juhtimise ja hingavuse. Hügieeniline, masinpestav 60° juures. Teki mõõdud: 140x200 & 200x200 cm.

Bambustekk 140x200
14,90 €

Hinnamuudatused >>

HETKEL OTSAS
 • Looduse puudutus

  Bambus ei tekita mitte ainult kuiva ja tervislikku magamisviisi, vaid on ka 100% biolagunev ja meile see meeldib!

 • Mitte kunagi liiga palav

  Kes meist ei tahaks magada jaheda tekiga? Napsie bambustekiga on see võimalik, sest see on totaalselt hingav ja õhku läbilaskev, seega sobib ta magamiseks nii suvel kui talvel.

 • Pehme, aga toetav

  Tänu taaskasutatavatele materjalidele on tekk mõnusalt pehme ja tagab sulle mõnusa une.

 • Allergiatevaba

  Hügieen on oluline, olenemata sellest kas sul on allergiaid või mitte. Napsie bambustekk on 60kraadi juures pestav!

 • Lihtsad makseviisid

  Maksa kuidas tahad, läbi neti, võta järelmaks või maksa kaardiga kullerile kui kaup saabub.

Just paras kogus kohevust

Nii nagu madratsigagi järgisime me põhimõtet – mida lihtsam, seda parem. See on piisavalt kohev ja pehme, et sind oma haardesse haarata. See on päriselt võimalik, et ühe tekiga ei ole liiga palav ja samas ei hakka sellega ka külm. Napsie bambustekk rahuldab kõik sinu (teki)soovid.

 • Hubane mugavus

  Imelise Wellsleep® mikrofiiber sisuga, mis on pehme ja kerge, ennekõike mugav. Unikaalne teki strukruur sisdaldab endas nähtamatuid õhuauke, mis annab tekile õhulise oleku, nagu magaksid pilvel.

 • Ei mingit higistamist

  Wellsleep® mikrofiiberist bambusviskoos hoiab hästi temperatuuri ja reguleerib seda teki sees ja all. Sa ei tunne kunagi et sul oleks liiga külm või liiga palav, vahet pole, kas magad üksinda või jagad tekki kallimaga.

 • Tekk mis püsib puhvis ka pärast pesu

  Lihtsaimast lihtsam hooldus. Viska tekk masinasse, keera see 60 kraadi peale ja pese. Kõik mustus, tolm ja ümberläinud vein kaovad imeväel. Imelist und Napsie tekiga!

Teki detailid