NAPSIE MADRATSI TAGASISIDE

Vaata, mida teised kliendid Napsie madratsist arvavad.

4,58/5 (73)

Uuri lisa >
Kui näed tagasiside esitanud inimese nime kõrval olevas kastis linnukest, siis tähendab see, et oleme nad kinnitanud Napsie omanikena. Me ei muuda kunagi tagasiside teksti, sest oleme veendunud, et tagasiside – olgu see hea või halb – peaks olema kättesaadav kõigile.

5

77%

4

14%

3

5.6%

2

4.2%

1

1.4%

Kirjuta meile, miks Napisesse armusid

Hinda*

61-70 of 73

Anneli Haljaku-Jänes

Supermugav madrats.
Ostime madratsi oma teismelisele tütrele. Peale esimest ööd kiitis seda väga. Vana vedrumadratsiga ei anna võrreldagi, ütles ta. Nagu pilve sisse vajuks kogu kehaga, nii mugav olevat. Nii et puhanud laps on rõõmus laps, meie oleme rahul, aitäh!

Elina

Hea ost
Alguses harjumatu, kuid väga hea madrats. Kahju, et pole suuruses 90x120( beebide jaoks), kuna meie omale meeldib magada meie madratsi peal. Jätan siiski nahale jälgi, aga nad on naljakad. Tekk ja padi on ka mugavad. Tekk on soe ja õhuke. Padi võtab aega harjumist. Mõnele ei pruugi meeldida, aga mulle meeldib

Liia Leht

Väga hea madrats ja tekk.
Kolm esimest ööd igatsesin oma vana madratsit. Olen õnnelik,et just selle madratsi ostsin. Lahtipakkimise protsessiga sai palju nalja. Tekk väga kerge ja soe. Krõbisemisega harjub ruttu ära. Olen ka soovitanud oma sõpradele.

Maris

Ohtlikult mugav
See madrats on ohtlikult mugav. Sa jääd 100% tööle hiljaks ; )))))

Neti

Madrats jõudis mu emani ning nalja sai kui palju.
Ema tegi mulle skype kõne,et näidata, kui väike pakk on. Mõtlesime, et okei, võibolla on tegu kattemadratsiga. Käskisin siis emal paki lahti teha ja nalja nabani - madrats hakkas iseenesest paisuma! Kuidas on võimalik,et nii väikesest pakist tueb nii suur madrats? Pakki avades hakkas madeats sisisema ja hakkas õhuga täituma.

Mart

Anna aega kohaneda
Algul tundus minu jaoks liiga pehme, kuid juba paar ööd hiljem kohanes täpselt keha järgi. Ja elukaaslane, kes just armastab pehmet madratsit, on väga rahul.

Ken-Kasper

Rahul
Kohaletoimetamine võttis 4 päeva tartusse. Madrats sobib hästi euroalustest tehtud voodile. Soovitan.

Gerli

Viimase aja parim ost
Olen mega rahul oma uue madratsiga, sest kolisin just üürikasse, kus pole voodit ja saan Napsie madratsi panna otse maha ja see ei libise sealt kusagile. Soovitan kindlalt!

Kaidi

Soovitan
Kaalusin pikalt madratsi ostmist, aga kuna graafik on tihe, siis ausaltöeldes ei viitsinud poest poodi neid vaatamas käia. Napsie kasuks pani otsustama pikk garantii aeg ja prooviaeg. Positiivne üllatus oli ka kiire tarne ja madrats toodi mulle uksetaha karbi sees (?!? :)) Igatahes julgen soovitada. Parim uni peale pikka kontsert-õhtut? Kohe päris kindlasti just Napsie

Kerttu

Rahul
Algul veidi muretsesin, et kuidas osta madratsit, mida pole saanud enne ostmist proovida. Aga nii, kui madratsi lahti pakkisin, sain aru, et see mulle sobib. Õnneks on ka 101 prooviööd.

61-70 of 73