NAPSIE MADRATSI TAGASISIDE

Vaata, mida teised kliendid Napsie madratsist arvavad.

4,48/5 (448)

Uuri lisa >
Kui näed tagasiside esitanud inimese nime kõrval olevas kastis linnukest, siis tähendab see, et oleme nad kinnitanud Napsie omanikena. Me ei muuda kunagi tagasiside teksti, sest oleme veendunud, et tagasiside – olgu see hea või halb – peaks olema kättesaadav kõigile.

5

68.6%

4

10%

3

2.2%

2

3%

1

5.8%

Kirjuta meile, miks Napisesse armusid

Hinda*

51-60 of 448

Liisi

Super mugav madrats
Kolides pidime soetama kõik magamistuppa vajaliku - valituks said nii Napsie madrats kui tekid-padjad ja mis ma oskan öelda - meie oleme küll megarahul ja pakendid on head kompaktsed ja osaliselt taaskasutatavad. Mulle meeldib. Soovitan :)

Karoliina

Hinna ja kvaliteedisuhe paigas
Ma olen nüüd kuu aega Napsiega maganud ja pean ainult kiidusõnu jagama. Isegi kui laps mulle jäätise voodisse pillutas polnud probleemi - kate maha ja pessu.

Kailiis

Väga mugav
Lõpuks leidsin madratsi mis mu seljale sobib!

Triin

Uni
Suunamudijad veensid mind Napsiet proovima, tarne oli kiire (kuigi olen kuulnud, et mõnel ei tule paari päevaga kohale), teenindus super ja mina olen rahul.

Maria

Hea
Mu tütar soovitas mulle Napsie madratsit ja olen talle väga tänulik. Tõesti hea madrats.

Liisi

Väga hea madrats
Vahetasin kaks väiksemat ühe suure Napsie vastu ja ma olen väga rahul oma valikuga. Lisaks vahetasin välja ka laste madratsid, sest Napsie tundus kvaliteetsem kui vanad madratsid.

Kristi

Soovitan soojalt
Mu vana vedrumadrats hakkas seljale, uus Napsie on mul olnud nüüd kaks nädalat ja mul pole mingeid seljamuresid enam. Soovitan soojalt!

Veroonika

Hea valik
Tõesti hea madrats, mulle meeldib just see jäikus.

Mari-Liis

Soovitan
Meie mõlema uni elukaaslasega muutus üle öö paremaks.

Sandra

Keskmine
Mulle meeldib.

51-60 of 448