NAPSIE MADRATSI TAGASISIDE

Vaata, mida teised kliendid Napsie madratsist arvavad.

4,58/5 (73)

Uuri lisa >
Kui näed tagasiside esitanud inimese nime kõrval olevas kastis linnukest, siis tähendab see, et oleme nad kinnitanud Napsie omanikena. Me ei muuda kunagi tagasiside teksti, sest oleme veendunud, et tagasiside – olgu see hea või halb – peaks olema kättesaadav kõigile.

5

77%

4

14%

3

5.6%

2

4.2%

1

1.4%

Kirjuta meile, miks Napisesse armusid

Hinda*

31-40 of 73

Katrin Merisalu

Parim tekk!
Otsisime tükk aega omale uusi tekke ja lõpuks jõudsime Napsie tekkideni. Ei saaks rohkem rahul ollagi! Parim ost ja kindlasti julgen soovitada ka teistele!

Kertu

Parimad padjad
Olen mõned ööd maganud uute napsie patjadega ja pean ütlema, et need on imelised. Pea on täpselt õiges kõrguses ja kael ei valuta enam hommikuti. Ma olen nii rahul.

Laura Jõe

Napsie tekk
Sain jõuludeks Napsie teki ja olen sellega väga rahul, nii mõnus ja soe. Selline omamoodi pehme ja heast materjalist. Kiidan!

Eveliis

ma lihtsalt soovitan
Ma ei oleks madratsivahetusteni nii pea jõudnud, sest sada muud asja tundusid olulisemad. Pähh kui rumal minust nii mõelda. Magada siis majas teadagi üleliia palju ei saa, seda enam oleks pidanud ma juba varem panustama kvaliteetsesse unne. Te ei usu, et üks madrats võib nii palju muuta? No ma võiks teid külla kutsuda proovima, aga õnneks on Napsie teinud teie elu lihtsaks. Te võite seda ka oma kodus 101 päeva proovida ja kui mingil põhjusel see siiski ei vasta teie ootustele, saate selle iga kell tagastada (näidake mulle inimest, kes seda teinud on!)

Henno Puu

Piisavalt kõva ja samas pehme
Tarne osas oleksin soovinud saada kiiremini adekvaatset tagasisidet, et millises ajavahemikus tellimus jõuab. Saabudes oli rõõm suur: ilus pakend, mugav lahti võtta ja väga mõnusad tooted. kindlasti julgen soovitada.

Kerttu

Ülimugavad padjad
Lugesin napsie patjadest marimelli blogist ja olime juba tükk aega uusi patju tahtnud soetada, nii et mõtlesime Napsiet proovida. Kaup toodi otse ukse taha, ülimugav! Ja muidugi padjad ise - tugeva kujuga, toestavad hästi ja meeldib, et patjade pooled on erineva pehmusega. Igapäevases kasutuses ja oleme kaasaga mõlemad väga rahul!

Sigrid

Super madrats
Napsie madrats on väga mugav. Esimesed 3-4 ööd oli kummaline ja tundus kõva, kuid see oli harjumise asi ja kuna varasem madrats oli liiga pehme ja ei toetanud selga. Seega olin koguaeg valesti maganud. Soovitanud olen juba praegu kõikidele, kellega jutuks tuleb. Enam pole mul ka nii tugevaid seljavalusid.

Kristiine

Parim ost
Napsie madrats on lihtsalt väga super, sest mu selja-ja kaelavalud kadusid väga kiirelt Napsiega! Ideaalne on veel see, et sellele ei ole vaja juurde kattemadratsit ja pealmine osa käib ära ning on pestav. ❤️

Kaidi

Napsie tekid
Ostsin endale ja külalistele kasutamiseks Napsie tekid. Hakkasin tekki ise kohe kasutama. Väga mõnusalt kerge ja soe tekk on.

Liana Raeste

Napsie on lemmik
Iga päev, kui ma ärkasin olid mul seljavalud. Ma ei osanud arvata, et seda tekitas minu madrats. Lugesin Mallukat, Marimelli ja teisi, et neil on Napsie madrats. Ma olin kade, ma tahan ka Napsie madratsit! Otsustasin osta uue madratsi ja.. ma tegin oma elu parima otsuse! Ma ärkan ilma seljavaludeta!! Madrats on hästi pakendatud, esialgu ehmatas ära, et see on nii väike. Pakendi avamisel hakkas madrats paisuma, vaatasime seda koos perega, huvitav oli. Ma kutsusin alguses kõiki enda poole, et nemad saaksid ka Napsie madratsi peal magada!! Mina soovitan Napsie madratsit kõigile. Aitäh!! Olen väga rahul!

31-40 of 73