NAPSIE MADRATSI TAGASISIDE

Vaata, mida teised kliendid Napsie madratsist arvavad.

4,58/5 (73)

Uuri lisa >
Kui näed tagasiside esitanud inimese nime kõrval olevas kastis linnukest, siis tähendab see, et oleme nad kinnitanud Napsie omanikena. Me ei muuda kunagi tagasiside teksti, sest oleme veendunud, et tagasiside – olgu see hea või halb – peaks olema kättesaadav kõigile.

5

77%

4

14%

3

5.6%

2

4.2%

1

1.4%

Kirjuta meile, miks Napisesse armusid

Hinda*

21-30 of 73

Merilin

Padi, mis ei vaju ära
Mul on siiani olnud padjad, mis kipuvad nö auku vajuma ja mida on pidevalt vaja saputada ja ümber pöörata. Napsie padi on väga hea toekas ja selle sättimise-kloppimise toimingule enam uneaega kulutama ei pea! Saab rahulikult pea padjale toetada ja kohe uinuda.

Ragne Samson

Super tekid
Tere. Ostsime 2 tekki. Siiani väga rahul. Minule just see krabin ja teki kergus väga meeldib. Hästi õhuline ja soe ja mõnus ja kerge tekk ühesõnaga.

Kristin Saukas

Üldmulje napsie padjast
Suuurepärane padi vägamugav ning kael ei väsi ära. Patju on mul 2 üks magab pehme poolega teine kõvema poolega mõlemat pidi on parim padi.

Mirjam

Napsie uus madrats
Ma tellisin eelmisel sügisel lapsele Napsie madratsi ja see oli tõesti mugav. Otsustasime abikaasaga ka enda madratsi välja vahetada. Nüüd tellisin uue Napsie ja see on sama mõnus. Uni on palju parem ja hommikuti on tõesti raske ärgata.

Kethelin

Väga hea madrats
Esimene öö ehmatas ära, madrats oli oluliselt kõvem kui eelmine madrats. Aga peale teist ööd kuni nüüd 3 kuud hiljem, olen ikka mega rahul. Kindlasti soovitan ka teistele.

birgit

väga rahul
Kõige huvitavam paki avamine ja üldse parim! Tänu minu uuele tekile, ostsid mu parim sõbranna ja ema ka uued :) Olen oma sõpradele ka hullult soovitanud Napsied :)

Heidi

Tekk
Kõik räägivad, et pehme ja mõnus, aga tegelikult pole ju? Tekk on krõbisev ja kõva, tundub nagu plastik.

Kristiina

5+
Väga rahul Napsie madratsiga!

Hanna

Tekk
Tekk on mõnus ja hingav, pole veel ebamugavalt palav hakanud sellega. Mulle väga meeldib, ainult natuke harjumatult krõbisev on

Diana

Algul tundus liiga kõva
Algul tundus madrats mu jaoks liiga kõva, aga juba paar ööd hiljem sain aru, et selg on hästi toestatud ja uni tegelikult parem kui varem. Ei tasu seda jäikust pärast esimest ööd kohe nö maha teha. Tegelikult on madrats väga hea ja mugav ja uni kindlasti parem kui varem.

21-30 of 73