NAPSIE MADRATSI TAGASISIDE

Vaata, mida teised kliendid Napsie madratsist arvavad.

4,64/5 (330)

Uuri lisa >
Kui näed tagasiside esitanud inimese nime kõrval olevas kastis linnukest, siis tähendab see, et oleme nad kinnitanud Napsie omanikena. Me ei muuda kunagi tagasiside teksti, sest oleme veendunud, et tagasiside – olgu see hea või halb – peaks olema kättesaadav kõigile.

5

79.5%

4

12%

3

2.1%

2

2.4%

1

3%

Kirjuta meile, miks Napisesse armusid

Hinda*

21-30 of 330

Kamilė, 24 aastane

meeldib väga
Ma olen KÕIGEGA väga rahul: padja mugavus, eemaldatav kate, mida saan maas hoida, et liigutusi ei edastata, ilus disain, ei soojenda keha magades nagu teised ja loomulikult väga atraktiivne hind lol :)

Leo red devil, 25 aastane

Natuke liiga raske
Mul on voodi olnud juba 2 nädalat ja võin öelda, et kvaliteedi ja hinna suhe on suurepärane. Aga ma pole kõvade vooditega harjunud, aga selg on tänulik, kus me harjumiseks koos töötame :) Soovitan neid kõigile, kus neil probleeme on ja otsin head ja kvaliteetset voodit :)

Heidi

Tartu, EE

Väga mõnus!
Oleme usinad autoga matkajad, ning ehitatud sai ka voodi autosse, ning napsie kattemadrats on seal ideaalne! 140cm lai ning 200cm pikk. Natuke isegi parem kui päris voodis!

Joris, 37 aastane

vastus
Ostsime lapsele, jäime madratsi ja katte kvaliteediga rahule. Hind vastab kvaliteedile.

Neringa , 32 aastane

Rahuldatud
Oleme juba aastaid maganud, olen kvaliteediga väga rahul, mu abikaasa pole tegelikult kindel, kuid tema külg ei ole tegelikult pikali, nii et te ei pea selle pärast muretsema. Nüüd plaanime selle isale kinkida, näen suurepärast pakkumist, seda läheb vaja ja kasutatakse

Luka, 24 aastane

ülikond
väga stiilne voodipesu, pehme ja meeldiv, voodi näeb hämmastav välja :)

Pranas, 29 aastane

super
velmi dobrý povyk, skvěle spí

Kintija, 35 aastane

Matrace
Objednali jsme matraci pro 4letou dceru, která je alergická na roztoče z domácího prachu, ráno se probudila a řekla, že spala chladně a že mu bylo teplo.

Kintija, 35 aastane

Matrace
Objednali jsme matraci pro 4letou dceru, která je alergická na roztoče z domácího prachu, ráno se probudila a řekla, že spala chladně a že mu bylo teplo.

Luka, 24 aastane

oblek
velmi stylové ložní prádlo, měkké a příjemné, postel vypadá úžasně :)

21-30 of 330