NAPSIE MADRATSI TAGASISIDE

Vaata, mida teised kliendid Napsie madratsist arvavad.

4,57/5 (69)

Uuri lisa >
Kui näed tagasiside esitanud inimese nime kõrval olevas kastis linnukest, siis tähendab see, et oleme nad kinnitanud Napsie omanikena. Me ei muuda kunagi tagasiside teksti, sest oleme veendunud, et tagasiside – olgu see hea või halb – peaks olema kättesaadav kõigile.

5

72.8%

4

12.6%

3

5.6%

2

4.2%

1

1.4%

Kirjuta meile, miks Napisesse armusid

Hinda*

21-30 of 69

Kethelin

Väga hea madrats
Esimene öö ehmatas ära, madrats oli oluliselt kõvem kui eelmine madrats. Aga peale teist ööd kuni nüüd 3 kuud hiljem, olen ikka mega rahul. Kindlasti soovitan ka teistele.

birgit

väga rahul
Kõige huvitavam paki avamine ja üldse parim! Tänu minu uuele tekile, ostsid mu parim sõbranna ja ema ka uued :) Olen oma sõpradele ka hullult soovitanud Napsied :)

Heidi

Tekk
Kõik räägivad, et pehme ja mõnus, aga tegelikult pole ju? Tekk on krõbisev ja kõva, tundub nagu plastik.

Kristiina

5+
Väga rahul Napsie madratsiga!

Hanna

Tekk
Tekk on mõnus ja hingav, pole veel ebamugavalt palav hakanud sellega. Mulle väga meeldib, ainult natuke harjumatult krõbisev on

Diana

Algul tundus liiga kõva
Algul tundus madrats mu jaoks liiga kõva, aga juba paar ööd hiljem sain aru, et selg on hästi toestatud ja uni tegelikult parem kui varem. Ei tasu seda jäikust pärast esimest ööd kohe nö maha teha. Tegelikult on madrats väga hea ja mugav ja uni kindlasti parem kui varem.

Katrin Merisalu

Parim tekk!
Otsisime tükk aega omale uusi tekke ja lõpuks jõudsime Napsie tekkideni. Ei saaks rohkem rahul ollagi! Parim ost ja kindlasti julgen soovitada ka teistele!

Kertu

Parimad padjad
Olen mõned ööd maganud uute napsie patjadega ja pean ütlema, et need on imelised. Pea on täpselt õiges kõrguses ja kael ei valuta enam hommikuti. Ma olen nii rahul.

Laura Jõe

Napsie tekk
Sain jõuludeks Napsie teki ja olen sellega väga rahul, nii mõnus ja soe. Selline omamoodi pehme ja heast materjalist. Kiidan!

Eveliis

ma lihtsalt soovitan
Ma ei oleks madratsivahetusteni nii pea jõudnud, sest sada muud asja tundusid olulisemad. Pähh kui rumal minust nii mõelda. Magada siis majas teadagi üleliia palju ei saa, seda enam oleks pidanud ma juba varem panustama kvaliteetsesse unne. Te ei usu, et üks madrats võib nii palju muuta? No ma võiks teid külla kutsuda proovima, aga õnneks on Napsie teinud teie elu lihtsaks. Te võite seda ka oma kodus 101 päeva proovida ja kui mingil põhjusel see siiski ei vasta teie ootustele, saate selle iga kell tagastada (näidake mulle inimest, kes seda teinud on!)

21-30 of 69