NAPSIE MADRATSI TAGASISIDE

Vaata, mida teised kliendid Napsie madratsist arvavad.

4,65/5 (365)

Uuri lisa >
Kui näed tagasiside esitanud inimese nime kõrval olevas kastis linnukest, siis tähendab see, et oleme nad kinnitanud Napsie omanikena. Me ei muuda kunagi tagasiside teksti, sest oleme veendunud, et tagasiside – olgu see hea või halb – peaks olema kättesaadav kõigile.

5

88.8%

4

12.3%

3

2.1%

2

3%

1

3.3%

Kirjuta meile, miks Napisesse armusid

Hinda*

11-20 of 365

Anu, 36 aastane

tallinn, EE

Tarneaeg
Tellides 12.11.2021 teadmisega, et tarneaeg 3-7päeva. täna juba 29.11 ja tellimusest pole ei kippu ega kõppu
Tere Anu! Palun võtke meiega ühendust klienditeenindus@studio-moderna.com või telefonil +372 6 580 066, et saaksime täpsustada täpsemalt Teie tellimuse hilinemise põhjust.

Krissu, 37 aastane

Maaritsa, EE

Bambustekk
Soovitan bambusteki teistele ka, mina olen rahul. Väga soe ja kerge tekk, ei ole ka õhuke tekk. Eriti mõnus on ahjuküttega elamises, ei ole hommikuti külm ärgata.

Tiina Raamat, 54 aastane

Kuressaare, EE

Väga väga mugavad tooted.
Kõik on väga head ja mugavad tooted.Mina kasutan juba aastaid kõiki Napsie tooteid.Seljavalu kadunud ja uni super hea.Soovitan kõigile.

Katu, 22 aastane

Suurepärane
Esmalt olin väga skeptiline, sest madrats sai ostetud ilma proovimata internetist. Kui madratsi kätte sain ja seda proovida sain- ma ei pidanud pettuma! Ma olen äärmiselt tänulik, et selle ostu tegin, sest meie unekvaliteet on paranenud korduvalt ning kindlasti julgeme soovitada ka teistele!

Kamilė, 24 aastane

väga meeldib
Olen KÕIGEGA väga rahul: padja mugavus, eemaldatav kate, mida saan all hoida, et liigutused edasi ei kanduks, ilus disain ei soojenda keha magades nagu teised ja muidugi väga ahvatlev hind lol :)

Anna

Ülihea madrats
Super hea toode neile, kellele meeldib veidi kõvem madrats. Minu unekvaliteet on tänu sellele madratsile umbes täpselt 101x paranenud. Esimesed 1-2 ööd läks harjumiseks veidi aega, aga nüüd ei kujutaks ilma selleta und ettegi. Väga väga soovitan.

Edyta, 38 aastane

Szczecin, EE

Väga mugav ja praktiline
Väga madrats, peale mugav esimest ööd sain lõpuks magada! I mul on juba pikka aega probleeme olnud unega! Mulle meeldib ka, mis on lukuga ka kergesti pesta.

Jarek, 32 aastane

Kozienice, EE

Positiivselt üllatunud
Pean tunnistama, et see oli esimene kord, kui ma tellisin madratsi Internetist ja mul oli teatud mure - mind veenis "100 päeva tagastuspoliitika". Olen seda kasutanud üle nädala ja mitmes statsionaarses poes nähtu vahel on tõesti tohutu erinevus. Väga mugav, esimene õhtu natuke raske, aga peale teist ööd on juba kehaga kohanenud i ideal!

Weronika, 22 aastane

lõpuks ometi mu keha puhkab!
Olen juba pikemat aega plaaninud uue madratsi soetamist. Napsie peale sattusin täiesti juhuslikult! - ja see oli härjasilm! Mu seljavalu ta kadunud i une mugavus on seda paranenud! Hommikul üles tõustes tunnen, et keha on puhanub. Soovitan seda südamest inimestele, kes võitlevad sagedaste seljavaludega.

Karolis, 42 aastane

Ma soovitan
Tavaliselt ma tootearvustusi ei kirjuta, aga seekord ei saa ma seda tegemata jätta! Vahetasime magamistoa mööblit, seega otsustasime madratsit samal ajal uuendada, ma ei ole väga valiv - minu jaoks oli kõige tähtsam see, et saaksin tagasi tulla (kui ei meeldi) ja ära tuua. Kodu. , ma mitte ainult ei saanud seda, mida tahtsin, vaid sain ka väga hea ja kvaliteetse. Kiidan väga ja soovitan soojalt. AITÄH, Karolis.

11-20 of 365