NAPSIE MADRATSI TAGASISIDE

Vaata, mida teised kliendid Napsie madratsist arvavad.

4,58/5 (73)

Uuri lisa >
Kui näed tagasiside esitanud inimese nime kõrval olevas kastis linnukest, siis tähendab see, et oleme nad kinnitanud Napsie omanikena. Me ei muuda kunagi tagasiside teksti, sest oleme veendunud, et tagasiside – olgu see hea või halb – peaks olema kättesaadav kõigile.

5

77%

4

14%

3

5.6%

2

4.2%

1

1.4%

Kirjuta meile, miks Napisesse armusid

Hinda*

11-20 of 73

Ella, 25 aastane

Padjad ja tekk
Tellisin teki ja padjad. Tekk üldiselt meeldib, aga palav hakkab ikkagi, kuigi jutu järgi ei tohiks nii väga. Võib-olla on asi Napsie tekikotis, millega on palav, täispuuvill ilmselt ikka kõige parem. Patjadega pole rahul ei mina ega abikaasa. Hommikuti on kael kange ja kuidagi ei sobi. Tellisime endale mujalt uued padjad, millega rahul oleme.

Merlin, 33 aastane

Pärnu, EE

Ületas ootused
Väga mugav padi ja see tekk-nii kerge aga samas nii soe. Varem hakkas ikka keset ööd palav ja tekk liikus sujuvalt pealt ära, kuid nüüd Napsie tekiga seda probleemi pole. Plaanin lapsele samuti selle teki osta, kindlasti tahan ka voodipesu komplekti.

Hanna , 19 aastane

Viljandi, EE

Napsie madrats
Tellisin suve keskel endale madratsi, kui remont läbi sai ja see madrats on mega

Kadi , 25 aastane

Haapsalu , EE

Napsie tekk
Oman napsie tekki. Siiani parim tekk mille all maganud olen, väga mõnus ja kerge.

Laura Maria

Napsie
Tellisime elukaaslasega kogu paketi - madrats, tekk, padjad ja voodipesu - ja me oleme vaimustuses! Madrats on just parajalt kōva nagu meile meeldib ning uni on oluliset parem kui varem. Mul olid pikalt unehäired aga Napsiega on mu uni taastunud. Padjad on justkui meile loodud aga millest me eriti vaimustuses oleme on tekk - nii kerge ning vajadusi järgiv, pole ei palav ega külm ☺️

ok

ok
Tellisin padja. Lubati tuua kulleriga. Ühel päeval helistas võõras number, kuid sel hetkel ei saanud kõnet vastu võtta. Rohkem minuga keegi ei kontakteerunud. Tuli teade,et pakk potkastis. Tellisin 2 patja, neist ühe pakend oli katki (lukk oli katki ja pakend lahti). Padi ise ok.

Jessica, 21 aastane

Saku vald, EE

Parim madrats!
Algselt oli minu jaoks see madrats veidi harjumatu, sest see oli üsna kõva võrreldes minu eelmisega. Esimesed ööd polnud oma otsuses just väga kindel, et kas sai ikka õige madrats ostetud, kuid nüüd, kui ma sellel pea kuu aega maganud olen, ei oskaks ma paremat tahtagi! Minu uni on tõesti hea ning eelkõige hindan seda, et kaaslase liigutamist voodis ei ole tundagi.

Lis, 31 aastane

Hiiumaa, EE

Meeldib
Mulle Napsie meeldib. Algul muidugi ehmatas, et on kõvem kui eelmine madrats aga hakkame sellega harjuma. Lapsel on kordades parem uni, kui varem

Мария

удобно
хороший, удобный матрас. привезли неделю назад, пока все нравится.

Эрик

все нравится
хороший матрас! очень рад, что заказал именно Napsie. сплю на нем гораздо лучше,чем на предыдущем матрасе - не просыпаюсь по ночам, по утрам чувствую, что выспался. рекомендую!

11-20 of 73