NAPSIE MADRATSI TAGASISIDE

Vaata, mida teised kliendid Napsie madratsist arvavad.

4,57/5 (69)

Uuri lisa >
Kui näed tagasiside esitanud inimese nime kõrval olevas kastis linnukest, siis tähendab see, et oleme nad kinnitanud Napsie omanikena. Me ei muuda kunagi tagasiside teksti, sest oleme veendunud, et tagasiside – olgu see hea või halb – peaks olema kättesaadav kõigile.

5

72.8%

4

12.6%

3

5.6%

2

4.2%

1

1.4%

Kirjuta meile, miks Napisesse armusid

Hinda*

11-20 of 69

Laura Maria

Napsie
Tellisime elukaaslasega kogu paketi - madrats, tekk, padjad ja voodipesu - ja me oleme vaimustuses! Madrats on just parajalt kōva nagu meile meeldib ning uni on oluliset parem kui varem. Mul olid pikalt unehäired aga Napsiega on mu uni taastunud. Padjad on justkui meile loodud aga millest me eriti vaimustuses oleme on tekk - nii kerge ning vajadusi järgiv, pole ei palav ega külm ☺️

ok

ok
Tellisin padja. Lubati tuua kulleriga. Ühel päeval helistas võõras number, kuid sel hetkel ei saanud kõnet vastu võtta. Rohkem minuga keegi ei kontakteerunud. Tuli teade,et pakk potkastis. Tellisin 2 patja, neist ühe pakend oli katki (lukk oli katki ja pakend lahti). Padi ise ok.

Jessica, 21 aastane

Saku vald, EE

Parim madrats!
Algselt oli minu jaoks see madrats veidi harjumatu, sest see oli üsna kõva võrreldes minu eelmisega. Esimesed ööd polnud oma otsuses just väga kindel, et kas sai ikka õige madrats ostetud, kuid nüüd, kui ma sellel pea kuu aega maganud olen, ei oskaks ma paremat tahtagi! Minu uni on tõesti hea ning eelkõige hindan seda, et kaaslase liigutamist voodis ei ole tundagi.

Lis, 31 aastane

Hiiumaa, EE

Meeldib
Mulle Napsie meeldib. Algul muidugi ehmatas, et on kõvem kui eelmine madrats aga hakkame sellega harjuma. Lapsel on kordades parem uni, kui varem

Мария

удобно
хороший, удобный матрас. привезли неделю назад, пока все нравится.

Эрик

все нравится
хороший матрас! очень рад, что заказал именно Napsie. сплю на нем гораздо лучше,чем на предыдущем матрасе - не просыпаюсь по ночам, по утрам чувствую, что выспался. рекомендую!

Merilin

Padi, mis ei vaju ära
Mul on siiani olnud padjad, mis kipuvad nö auku vajuma ja mida on pidevalt vaja saputada ja ümber pöörata. Napsie padi on väga hea toekas ja selle sättimise-kloppimise toimingule enam uneaega kulutama ei pea! Saab rahulikult pea padjale toetada ja kohe uinuda.

Ragne Samson

Super tekid
Tere. Ostsime 2 tekki. Siiani väga rahul. Minule just see krabin ja teki kergus väga meeldib. Hästi õhuline ja soe ja mõnus ja kerge tekk ühesõnaga.

Kristin Saukas

Üldmulje napsie padjast
Suuurepärane padi vägamugav ning kael ei väsi ära. Patju on mul 2 üks magab pehme poolega teine kõvema poolega mõlemat pidi on parim padi.

Mirjam

Napsie uus madrats
Ma tellisin eelmisel sügisel lapsele Napsie madratsi ja see oli tõesti mugav. Otsustasime abikaasaga ka enda madratsi välja vahetada. Nüüd tellisin uue Napsie ja see on sama mõnus. Uni on palju parem ja hommikuti on tõesti raske ärgata.

11-20 of 69