NAPSIE MADRATSI TAGASISIDE

Vaata, mida teised kliendid Napsie madratsist arvavad.

4,48/5 (448)

Uuri lisa >
Kui näed tagasiside esitanud inimese nime kõrval olevas kastis linnukest, siis tähendab see, et oleme nad kinnitanud Napsie omanikena. Me ei muuda kunagi tagasiside teksti, sest oleme veendunud, et tagasiside – olgu see hea või halb – peaks olema kättesaadav kõigile.

5

68.6%

4

10%

3

2.2%

2

3%

1

5.8%

Kirjuta meile, miks Napisesse armusid

Hinda*

111-120 of 448

Weronika, 22 aastane

Lõpuks ometi mu keha puhkab!
Olen juba pikemat aega plaaninud uue madratsi soetamist. Napsie peale sattusin täiesti juhuslikult! - ja see oli härjasilm! Mu seljavalu on kadunud ja unemugavus on oluliselt paranenud! Hommikul üles tõustes tunnen, et keha on puhanub. Soovitan seda südamest inimestele, kes võitlevad sagedaste seljavaludega.

Karolis, 42 aastane

Ma soovitan
Tavaliselt ma tootearvustusi ei kirjuta, aga seekord ei saa ma seda tegemata jätta! Vahetasime magamistoa mööblit, seega otsustasime samal ajal uuendada madratsit, ma ei ole eriti valiv - minu jaoks oli kõige tähtsam, et saaksin tagasi (kui ei meeldi) ja otse koju tuua. , ma mitte ainult ei saanud seda, mida tahtsin, vaid sain ka tõeliselt hea ja kvaliteetse.une, saan nüüd aru, et tegin palju aastaid suure vea, kui ei pannud unekaupadele rõhku, olen saanud pikka aega hästi magada. Kiidan väga ja soovitan soojalt. AITÄH, Karolis.

Tessi Ilustrumm , 25 aastane

Kohila, Raplamaa, EE

Tagasiside teenindusele ja toodetele
Tere! Minul on varasemast ajast Napsie tekk ja padi, millega olen väga rahul olnud ja nüüd tellisin madratsi ja kaks lina, kui teil oli 50 protsendi soodustuse päev ja pakk tuli juba 7. oktoobril kohale. Ega madrats väga kerge polnud ja kuigi ma elan esimesel korrusel ja ma oleks saanud selle ise ka tuppa tassitud, siis kuller tõi mulle selle korteriukse taha ilusti ära. Oleks tuppa toonud ka, aga ma ütlesin, et viin tuppa ise. Ma tegelikult olin väga üllatunud, sest suurte ja raskete asjade tellimisel tavaliselt peab juurde maksma, et kuller korterisse tooks ja üldse ei eeldanud seda, et ta mulle selle korteri ukse taha toob, seega oli väga tore kogemus. Kuna aga ma ei saanud veel madratsit välja vahetada, siis paki avasin alles 22. oktoober ja avastasin, et mu kahe tellitud lina asemel oli üks tulnud. Helistasin klienditeenindusse ja olin tegelt mures, et ei pruugita uskuda mind, et mul üks lina tuli ja et kes teeb üldse paki pea kaks nädalat hiljem lahti ja võib-olla jään siis lihtsalt ilma ühest linast. Aga ei, klienditeenindaja sai kohe aru ja ütles, et panevad teise lina teele ja täna kuller tõigi juba teise lina ka ära. Linade kvaliteet on nii hea, hästi pehme naha vastus ja madrats on mulle juba väga hea unega ööd pakkunud. Kokkuvõtlikult tahan tänada väga kliendisõbraliku teeninduse ja tõesti hea kvaliteediga toodete eest! Lugupidamisega Tessi Ilustrumm
Aitäh Teile meeldiva tagasiside eest ja meeldivat kasutamist!

Kinga

Madrats 160x200
Vahetasin mõni aeg tagasi voodi uue vastu ja sobiva madratsi otsimine kestis nädalaid. Lugesin artikleid ja eksisin madratsitüüpides - tavalised vedrud, taskuvedrud, vahud jne. Napsie hinnad köitsid mu tähelepanu. Loomulikult oli madratsi ostmine seda proovimata risk, kuid see tasus end ära. Madrats on tõesti mugav, see ei ole liiga pehme ja tundub, nagu lamataks kindlale pinnale, mis ei varise kokku ja hoiab keha kogu öö vajalikus asendis. Soovitan Napsi

Petra, 42 aastane

Napsi tekk
Oleme juba kuu aega kasutanud tekki Napsie 200x200. Vaata soe ja hubane kohta. Ma olen väga õnnelik.
Aitäh Teile hea tagasiside eest ja head kasutamist!

Petra, 42 aastane

Napsi tekk
Oleme juba kuu aega kasutanud tekki Napsie 200x200. Vaata soe ja hubane kohta. Ma olen väga õnnelik.

Petra, 42 aastane

Napsi tekk
Oleme juba kuu aega kasutanud tekki Napsie 200x200. Vaata soe ja hubane kohta. Ma olen väga õnnelik.

Sibila, 32 aastane

Rahuldatud
Poisi seljaprobleemide tõttu vajasime uut ja eelkõige kõvemat voodit ning otsisime ka parimat võimalikku hinda. Olemi nii Napsie kui ka hinna üle väga rahul.

Petra, 42 aastane

Napsi tekk
Oleme juba kuu aega kasutanud tekki Napsie 200x200. See on soe ja hubane. Olen väga rahul.

Tereza, 32 aastane

Parim madrats
Pärast aastast reisimist, igal õhtul erineval voodil magades ja ebamugavustunde, kevadise kriuksumise, seljavalu või emakakaela lülisamba tõttu pidevalt ärgates, oli Napsie madrats esimene asi, mille tagasi tulles uue korteri jaoks ostsin. Ma ei kahetse seda kindlasti. Ta magab tema peal suurepäraselt, ta on natuke raskem, mis mulle sobib, ja ma magan lõpuks terve öö ärkamata. Soovitan seda kõigile.

111-120 of 448