NAPSIE MADRATSI TAGASISIDE

Vaata, mida teised kliendid Napsie madratsist arvavad.

4,72/5 (144)

Uuri lisa >
Kui näed tagasiside esitanud inimese nime kõrval olevas kastis linnukest, siis tähendab see, et oleme nad kinnitanud Napsie omanikena. Me ei muuda kunagi tagasiside teksti, sest oleme veendunud, et tagasiside – olgu see hea või halb – peaks olema kättesaadav kõigile.

5

81.9%

4

13.3%

3

2.8%

2

2.1%

1

0.7%

Kirjuta meile, miks Napisesse armusid

Hinda*

91-100 of 144

Sigrid

Super madrats
Napsie madrats on väga mugav. Esimesed 3-4 ööd oli kummaline ja tundus kõva, kuid see oli harjumise asi ja kuna varasem madrats oli liiga pehme ja ei toetanud selga. Seega olin koguaeg valesti maganud. Soovitanud olen juba praegu kõikidele, kellega jutuks tuleb. Enam pole mul ka nii tugevaid seljavalusid.

Kristiine

Parim ost
Napsie madrats on lihtsalt väga super, sest mu selja-ja kaelavalud kadusid väga kiirelt Napsiega! Ideaalne on veel see, et sellele ei ole vaja juurde kattemadratsit ja pealmine osa käib ära ning on pestav. ❤️

Kaidi

Napsie tekid
Ostsin endale ja külalistele kasutamiseks Napsie tekid. Hakkasin tekki ise kohe kasutama. Väga mõnusalt kerge ja soe tekk on.

Liana Raeste

Napsie on lemmik
Iga päev, kui ma ärkasin olid mul seljavalud. Ma ei osanud arvata, et seda tekitas minu madrats. Lugesin Mallukat, Marimelli ja teisi, et neil on Napsie madrats. Ma olin kade, ma tahan ka Napsie madratsit! Otsustasin osta uue madratsi ja.. ma tegin oma elu parima otsuse! Ma ärkan ilma seljavaludeta!! Madrats on hästi pakendatud, esialgu ehmatas ära, et see on nii väike. Pakendi avamisel hakkas madrats paisuma, vaatasime seda koos perega, huvitav oli. Ma kutsusin alguses kõiki enda poole, et nemad saaksid ka Napsie madratsi peal magada!! Mina soovitan Napsie madratsit kõigile. Aitäh!! Olen väga rahul!

Riina

Napsie madrats
Olen Napsie madratsiga väga rahul! Mõnus pehme ning selle madratsi peal uinuda on lausa lust. :)

Tauno Pekk

Väga mugav
Eelmise madratsiga olid seljavalud, kuid uue napsie madratsiga kadusid need ära. Soovitan seda väga oma sõpradele ja tuttavatele.

Vally

Tekid
Soe, kerge, mugav. Uni nagu inglil kesapõllul! :)

Silja

Madrats
Lihtne ja kiire tellida. Algul tundus liiga kõva, kuigi mulle väga pehme ei sobigi, aga mõne nädalaga harjusin ära. Meeldib see, et ümbris käib lukuga ära ja seda saab pesta.

Siret

Parim tekk
Tellisin teki. Alguses olin väga kõhklev, sest tekk krabises ja sahises, aga oli nii mõnus, et vana tekk läks kohe pensionile. Olen enam kui rahul ja julgen soovitada napsie tekki teistelegi!

Kristiina

Patjade kogemus
Kui otsid patja, mida iga päev kohevaks ei taha kloppida, siis Napsie padjad on õige valik. Need ei kogune ühte nukka kokku, vaid ööst-öösse püsivad vormis.

91-100 of 144