NAPSIE MADRATSI TAGASISIDE

Vaata, mida teised kliendid Napsie madratsist arvavad.

4,5/5 (438)

Uuri lisa >
Kui näed tagasiside esitanud inimese nime kõrval olevas kastis linnukest, siis tähendab see, et oleme nad kinnitanud Napsie omanikena. Me ei muuda kunagi tagasiside teksti, sest oleme veendunud, et tagasiside – olgu see hea või halb – peaks olema kättesaadav kõigile.

5

67.8%

4

9.8%

3

1.8%

2

2.8%

1

5.4%

Kirjuta meile, miks Napisesse armusid

Hinda*

91-100 of 438

Mari-Liis, 23 aastane

Haapsalu, EE

Kummilina, voodipesud, padjad
Mul on Napsie voodipesusi, kummiga linu ja nüüd ka padjad(tekk on veel tulemas) ja ma olen nii rahul ja õnnelik nende toodetega! Ja super on see et Napsie teeb tihti megahäid soodukaid, seega on hea võimalus saada endale kvaliteetsed tooted väga soodsa hinnaga. Suur unistus oleks mingi hetk investeerida raha Napsie madratsi ostuks.

Joris, 37 aastane

vastama
Ostsime lapsele, jäime madratsi ja katte kvaliteediga rahule. Hind vastab kvaliteedile.

Kairi, 46 aastane

Tallinn, EE

Väga rahul
Madrats meeldib väga, on paraja kõvadusega.Soovitan kindlasti sõpradele.

Luka, 29 aastane

Suurepärane madrats
Olen selle ostuga ülimalt rahul, otsisime pikka aega uut madratsit, käisime salongides, proovisime, aga ilmselt nagu paljud noored pered - ei tahtnud palju raha kulutada, seega võtsime riski ja ostsime täiesti testimata versioon väga hea hinnaga. me magame ja ei kurda millegi üle!

Kertu, 37 aastane

Eesti, EE

Kummiga lima
Üllatavalt super hea kvaliteediga. Ei ole lina õhuke ega libe. Haakub ilusti madratsi külge. Ka padjad mille soetasin mitmeid kuid tagasi ei esine ühtegi väsimuse märki. Tellin veel

Neza, 28 aastane

Suurepärane toode
Olen Napsiega VÄGA rahul! Voodi on natuke jäigem, kuid siiski väga mugav. See on tõenäoliselt kõrgeima kvaliteediga voodi, sellise hinna eest turult saada, nii soovitan ostmist kõigile.

Edyta, 38 aastane

Szczecin, EE

Väga mugav ja praktiline
Väga mugav madrats, peale esimest ööd sain lõpuks piisavalt magada! Ja mul on juba pikka aega probleeme olnud unega! Mulle meeldib ka kate, mis on lukuga ja kergesti pestav.

Jarek, 32 aastane

Kozienice, EE

Positiivselt üllatunud
Pean tunnistama, et see oli esimene kord, kui ma tellisin madratsi Internetist ja mul oli teatud mure - mind veenis "100 päeva tagastuspoliitika". Olen seda kasutanud üle nädala ja mitmes statsionaarses poes nähtu vahel on tõesti tohutu erinevus. Väga mugav, esimene õhtu natuke raske, aga peale teist ööd on juba kehaga kohanenud ja ideaalne!

Luka, 29 aastane

Suurepärane madrats
Olen selle ostuga ülimalt rahul, otsisime pikka aega uut madratsit, käisime salongides, proovisime, aga ilmselt nagu paljud noored pered - ei tahtnud palju raha kulutada, seega riskisime ja ostsime täiesti testimata versioon väga soodsa hinnaga . me magame ja ei kurda millegi üle!

Tereza, 32 aastane

Parim madrats
Pärast aastast reisimist, igal ööl erineval voodil magamist ja pidevat ebamugavustunde, kevadpigina, seljavalude või lülisamba kaelaosa tõttu ärkamist oli Napsie madrats esimene asi, mille naastes uude korterisse ostsin. Ma kindlasti ei kahetse. Ta magab tema seljas suurepäraselt, ta on veidi kõvem, mis mulle sobib ja lõpuks magan terve öö ilma ärkamata. Soovitan seda kõigile.

91-100 of 438