NAPSIE MADRATSI TAGASISIDE

Vaata, mida teised kliendid Napsie madratsist arvavad.

4,57/5 (69)

Uuri lisa >
Kui näed tagasiside esitanud inimese nime kõrval olevas kastis linnukest, siis tähendab see, et oleme nad kinnitanud Napsie omanikena. Me ei muuda kunagi tagasiside teksti, sest oleme veendunud, et tagasiside – olgu see hea või halb – peaks olema kättesaadav kõigile.

5

72.8%

4

12.6%

3

5.6%

2

4.2%

1

1.4%

Kirjuta meile, miks Napisesse armusid

Hinda*

1-10 of 69

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 7

Riin

Hea madrats
Päris imemadratsiks ei nimetaks, aga on tõesti palju mugavam kui eelmine madrats. Enne tekkinud õlavalu ja selja kangust pole selle madratsiga olnud. Soovitan proovida! Padjas pidin kahjuks pettuma, ei midagi erilist, nagu iga teine padi.

Marelle, 23 aastane

Pärnu, EE

Imeline
Napsie on ideaalne. Olen maganud selle peal 2 ööd ning pole kunagi varem nii hästi puhanud olnud. Soovitan soojalt Napsie madratsit kõigile!!! Aitäh, et olete loonud ideaalse madratsi!

TIINA

NAPSIE
Ma olen ülimalt rahul madratsiga,olen juba kaks madratsid tellinud samuti on minu kõigil pereliikmetel Napsie tekid,padjad ja voodipesud.Super mõnusad.

Manna, 20 aastane

Napsie Padi
Padjale olid kolekõrged ootused, muudkui nägin igalpool reklaame ning peale pikka veenmist otsustasin siis patja proovida. Ei teagi kas asi siis minus või padjas, kuid peale 1 ööd ma selle peal enam magada ei soovinud. Kael ja selg olid valusad ning öösel oli tunne et magasin kuskil lohus. Kui keegi soovib patja mis reaalselt toeatab siis soovitaksin mujalt otsida :/

Merlin, 38 aastane

Super Mõnus Madrats
Tellisin madratsi. Issssssver kui hea. Parem kui ükski teine.

Merlin, 38 aastane

Super Mõnus Madrats
Tellisin madratsi. Issssssver kui hea. Parem kui ükski teine.

Ella, 25 aastane

Padjad ja tekk
Tellisin teki ja padjad. Tekk üldiselt meeldib, aga palav hakkab ikkagi, kuigi jutu järgi ei tohiks nii väga. Võib-olla on asi Napsie tekikotis, millega on palav, täispuuvill ilmselt ikka kõige parem. Patjadega pole rahul ei mina ega abikaasa. Hommikuti on kael kange ja kuidagi ei sobi. Tellisime endale mujalt uued padjad, millega rahul oleme.

Merlin, 33 aastane

Pärnu, EE

Ületas ootused
Väga mugav padi ja see tekk-nii kerge aga samas nii soe. Varem hakkas ikka keset ööd palav ja tekk liikus sujuvalt pealt ära, kuid nüüd Napsie tekiga seda probleemi pole. Plaanin lapsele samuti selle teki osta, kindlasti tahan ka voodipesu komplekti.

Hanna , 19 aastane

Viljandi, EE

Napsie madrats
Tellisin suve keskel endale madratsi, kui remont läbi sai ja see madrats on mega

Kadi , 25 aastane

Haapsalu , EE

Napsie tekk
Oman napsie tekki. Siiani parim tekk mille all maganud olen, väga mõnus ja kerge.

1-10 of 69

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 7