NAPSIE MADRATSI TAGASISIDE

Vaata, mida teised kliendid Napsie madratsist arvavad.

4,56/5 (66)

Uuri lisa >
Kui näed tagasiside esitanud inimese nime kõrval olevas kastis linnukest, siis tähendab see, et oleme nad kinnitanud Napsie omanikena. Me ei muuda kunagi tagasiside teksti, sest oleme veendunud, et tagasiside – olgu see hea või halb – peaks olema kättesaadav kõigile.

5

75%

4

12%

3

6%

2

4.5%

1

1.5%

Kirjuta meile, miks Napisesse armusid

Hinda*

1-10 of 66

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 7

Manna, 20 aastane

Napsie Padi
Padjale olid kolekõrged ootused, muudkui nägin igalpool reklaame ning peale pikka veenmist otsustasin siis patja proovida. Ei teagi kas asi siis minus või padjas, kuid peale 1 ööd ma selle peal enam magada ei soovinud. Kael ja selg olid valusad ning öösel oli tunne et magasin kuskil lohus. Kui keegi soovib patja mis reaalselt toeatab siis soovitaksin mujalt otsida :/

Merlin, 38 aastane

Super Mõnus Madrats
Tellisin madratsi. Issssssver kui hea. Parem kui ükski teine.

Merlin, 38 aastane

Super Mõnus Madrats
Tellisin madratsi. Issssssver kui hea. Parem kui ükski teine.

Ella, 25 aastane

Padjad ja tekk
Tellisin teki ja padjad. Tekk üldiselt meeldib, aga palav hakkab ikkagi, kuigi jutu järgi ei tohiks nii väga. Võib-olla on asi Napsie tekikotis, millega on palav, täispuuvill ilmselt ikka kõige parem. Patjadega pole rahul ei mina ega abikaasa. Hommikuti on kael kange ja kuidagi ei sobi. Tellisime endale mujalt uued padjad, millega rahul oleme.

Merlin, 33 aastane

Pärnu, EE

Ületas ootused
Väga mugav padi ja see tekk-nii kerge aga samas nii soe. Varem hakkas ikka keset ööd palav ja tekk liikus sujuvalt pealt ära, kuid nüüd Napsie tekiga seda probleemi pole. Plaanin lapsele samuti selle teki osta, kindlasti tahan ka voodipesu komplekti.

Hanna , 19 aastane

Viljandi, EE

Napsie madrats
Tellisin suve keskel endale madratsi, kui remont läbi sai ja see madrats on mega

Kadi , 25 aastane

Haapsalu , EE

Napsie tekk
Oman napsie tekki. Siiani parim tekk mille all maganud olen, väga mõnus ja kerge.

Laura Maria

Napsie
Tellisime elukaaslasega kogu paketi - madrats, tekk, padjad ja voodipesu - ja me oleme vaimustuses! Madrats on just parajalt kōva nagu meile meeldib ning uni on oluliset parem kui varem. Mul olid pikalt unehäired aga Napsiega on mu uni taastunud. Padjad on justkui meile loodud aga millest me eriti vaimustuses oleme on tekk - nii kerge ning vajadusi järgiv, pole ei palav ega külm ☺️

ok

ok
Tellisin padja. Lubati tuua kulleriga. Ühel päeval helistas võõras number, kuid sel hetkel ei saanud kõnet vastu võtta. Rohkem minuga keegi ei kontakteerunud. Tuli teade,et pakk potkastis. Tellisin 2 patja, neist ühe pakend oli katki (lukk oli katki ja pakend lahti). Padi ise ok.

Jessica, 21 aastane

Saku vald, EE

Parim madrats!
Algselt oli minu jaoks see madrats veidi harjumatu, sest see oli üsna kõva võrreldes minu eelmisega. Esimesed ööd polnud oma otsuses just väga kindel, et kas sai ikka õige madrats ostetud, kuid nüüd, kui ma sellel pea kuu aega maganud olen, ei oskaks ma paremat tahtagi! Minu uni on tõesti hea ning eelkõige hindan seda, et kaaslase liigutamist voodis ei ole tundagi.

1-10 of 66

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 7