Photo
Video

Napsie Puuvillatekk

SKU: 99-1000072363

Napsie tekk on Sinu kehal meeletult pehme, mõnus ja lausa õhkõrn. See on lausa nii hullumeelselt pehme, et võime kihla vedada - Sa ei taha selle alt enam kunagi välja tulla!

  100% naturaalne puuvill

  Viimane võimalus! Toode läheb sortimendist välja!

VALI VASTAV SUURUS:

80X200 cm

 • 69,00 €

-50%

Sellest on tehtud kõige magusamad unenäod

Napsie tekk on Sinu kehal meeletult pehme, mõnus ja lausa õhkõrn. See on lausa nii hullumeelselt pehme, et võime kihla vedada - Sa ei taha selle alt enam kunagi välja tulla!

 

NATURAALNE PUUVILL

Napsie teki valmistamisel on kasutatud ainult 100% naturaalset puuvilla, mis on väga pehme, hingav ja mis kõige parem - hüpoallergeenne. Tekk lubab õhul vabal ringleda ja spetsiaalsete soojusomadustega koostöös on see ideaalne absoluutselt igas kliimas, olenemata aastaajast.

Teki detailid

Ideaalne keskkond mõnusaks uneks

Napsie tekk loob Sinu keha ümber ideaalse mikrokliima – see on mõnusalt soe külmadel talveõhtutel ja õhuliselt kerge kuumadel suveöödel. Teki volüümikus ja pehmus tagab see Sulle parima unekvaliteedi ja mugavuse aastaringselt.

Ainult parim teile

 • Ideaalne temperatuur

  Tahad, et Sinu tekk oleks mõnus ja soe või hoopis võimalikult kerge ja õhuline? Me lõime nii-öelda “aastaringse” teki, mis on võimeline pakkuma Sulle mõlemat – nii soojust kui õhulisust. Nii ärkad igal hommikul värske ja puhanuna!

 • Tippklassi täidis

  Täitsime teki spetsiaalsete mikrokiudainetega, millel on suurepärased soojusomadused ja mis on ka hüpoallergeensed. Need on väga kerged ja pehmed, reguleerivad temperatuuri ja pakuvad soojendavaid omadusi ilma liigse pretentsioonita.

 • Lihtne hooldada

  Napsie tekki võib täiesti vabalt pesta ka masinas, tehes seda 40 kraadi juures. Kuna teki täidis on ühtlaselt jagatud tekisisestesse “taskutesse”, siis ei lähe see peale pesu vormist välja ega muutu tükiliseks.