Photo
Video

Ookeanipadi

ID: 110073328 SKU: 110073328

Uus Napsie padi on samm paremuse ja jätkusuutlikuma maailma suunas. Ookeanist leitud ja taastöödeldud plastpudelid on saanud uue elu keskkonnasõbralikus ja mugavas padjas. Padi on toodetud Eestis vastavalt heale tootmistavale ja EL´i standarditele ja eeskirjadele. PS! Ühe Napsie ookeani padja sees on 34,2 ümbertöödeldud plastikpudelit.

Hinnamuudatused >>
Ookeanipadi
39,00 €
Toode on laos olemas, tarne 5 tööpäeva jooksul

Hinnamuudatused >>

 • Ookeani päästmine

  Ookeani padja kiud on valmistatud Plastic Banki ringlusesse võetud plastikust. Tegemist on tunnustatud programmiga, et vähendada plastiku reostust ja see aitab kohalikel elanikel raha teenida ja paremat elu elada.

 • Reguleeritava kõrgusega toetav padi

  Väike, peaaegu nähtamatu tõmblukk aitab teil reguleerida padja kõrgust ja pehmust, eemaldades või lisades padja sisu. See tähendab, et Napsie ookeani padi sobib igas magamisasendis - maga kõhuli, selili või külili. Padi on toetav ja hoiab oma ideaalset kuju kauem kui teised padjad.

 • Valmistatud Eestis

  Keskkonnasõbralik padi on toodetud Eestis vastavalt heale tootmistavale ja EL´i standarditele ja eeskirjadele. See on valmistatud kvaliteetsest toorainest ja kiud ei sisalda kahjulikke ega toksilisi aineid.

 • Täielikult masinpestav

  Patja võib masinas pesta 60 kraadi juures. Lihtsalt pane terve padi masinasse ja see eemaldab kogu mustuse, bakterid või halva lõhna, mis võivad muidu magamist segada.

 • Ainulaadne jälgimisvõimalus

  Iga padi on varustatud unikaalse jälgimiskoodiga. Suprelle® Blue brändimärgis annab teile võimaluse järgi vaadata, kas teie padi on toodetud litsentsi alusel ja vastab ringlusesse võetud kiududude kvaliteedistandarditele.

Säästa ookeani magades

Napsie ookeani padja sisu ehk täidis on täielikult valmistatud ookeanist kogutud plastist. Organisatsioon Plastic Bank on loodud selleks, et kohalikud saaksid tööd ja samas päästa ookeanit. See edendab endas plasti kogumist ja keskkonnasõbralikku töötlemist. Seejärel saab sellest litsenseeritud Suprelle® Blue kiudmaterjal, mida saab kasutada koheva täitematerjalina tekkides ja patjades. Tegemist on kerge ja õhulise materjaliga, mis tähendab, et magada on sellega mõnus, ta ei kuumene üle ja igal ööl on teil tunne justkui magaksite pilvedes.

Ühe Napsie padja sees on 34,2 ümbertöödeldud pooleliitrist plastikpudelit.

Täiuslik padi

Suprelle® Blue täitematerjal on kohev ja toetav ja ideaalne padja sisuks. Välja töötatud just selliselt, et see toetaks teie pead ja kaela. Kerge ja õhuline kiud tagab selle, et te ei hakka magades higistama. Teil on tunne nagu magaksite pehmel pilvel. Kõrgtehnoloogiliselt valminud kiud tagavad teie padjale kauakestva kuju ja esialgse välimuse.

Puuvillast kott

Sinu padi tuleb sinu juurde orgaanilisest puuvillast kotis, milles saad vajadusel patja hoiustada. No näiteks kui tellid kohe mitu tükki, et kui keegi peaks ööseks jääma, siis hea pea alla anda.

Kas me juba ütlesime, et saad sisu ise juurde lisada või eemaldada?

Meil on paar näpunäidet, kuidas padja mugavust maksimaalselt ära kasutada - reguleerige ise oma padja kõrgus. PS! Jälgige sealjuures ka oma madratsi jäikust, Napsie madratsile sobib pigem kõrgem padi, pehmemal madratsil jällegi madalam padi, kuna keha vajub madratsis veidi sügavamale. Kui olete pigem külili magaja, siis pidage meeles - mida laiemad õlad, seda kõrgem olgu padi.

Padja detailid