Photo
Video
-23%

Bambuspadi

ID: 110078150 SKU: 110078150

Nautige mugavust ja tuge Napsie padjaga, mis on täidetud täiustatud Wellsleep® kiudude ja viskoos (bambusest tselluloos), mis reageerivad teie keha kujule ja survele, pakkudes tuge, et tagada valuvaba kael. Sellel on peaaegu nähtamatu tõmblukk, mis võimaldab teil reguleerida sisu kõrgust, et endale ideaalne padi teha. Hügieeniline, masinpestav 60° juures. Padja mõõdud: 50x70 cm

Bambuspadi

Tavahind 29,00 €


Erihind 22,33 €

Hinnamuudatused >>

 • Looduse puudutus

  Täidetud Wellsleep® kiudude ja naturaalsete bambuskiududega, mis teeb selle super pehmeks ja toetavaks.

 • Mitte kunagi liiga palav

  Kes meist ei tahaks magada jaheda padjaga? Napsie bamboo padjaga on see võimalik, sest ta on totaalselt hingav ja õhku läbilaskev, seega sobib ta magamiseks nii suvel kui talvel.

 • Pehme, aga toetav

  Tänu taaskasutatavatele materjalidele on padi mõnusalt pehme ja tagab su peale ja kaelale hea toetuse. 

 • Allergiatevaba

  Bambusest tselluloos on veel üks suurepärane omadus: nimelt bakterid ei armasta teda. Ideaalne niiskuse juhtimine pidurdab bakterite kasvu. Napsie padi on 60kraadi juures pestav!

 • Lihtsad makseviisid

  Maksa kuidas tahad, läbi neti, võta järelmaks või maksa kaardiga kullerile kui kaup saabub

Hästi magamine on lihtne

Proovisime erinevaid patju ja leidsime, et mida lihtsam seda parem. Napsie padja pealiskate on looduslikest kiududest (peamiselt viskoos, bambusest tselluloos), sisu Wellsleep® Advanced kiududest, mis teevad Napsie padja pehmeks ja hästi õhkuläbilaskvaks. Näed, lihtne, aga parim!

 • Jahe ümbris

  Padja ümbriseks on imeline kooslus bambusest tselluloos ja Wellsleep® mikrokiust, mida kasutatakse ka spordiriiete valmistamiseks, see on väga pehme ja õhku läbilaskev. Koos bambusest tselluloos muudab see magamise niiskuskindlaks ja padja jahedaks. Just nagu suuremale osale meist meeldib. Pealegi, selline sisu nagu Napsie padjal, hoiab kauem oma kuju ja nii saad ka sina kauem ja paremini magada.

 • Kui kõrge on hea?

  Meil on sulle paar nippi, et saaksid teada milline kõrgus võiks sulle sobida. Peale personaalsete soovide, vaata korraks kui paks madrats sul on? Padi peaks olema natukene kõrgem ja pehmem, sest keha on raskem kui pea ja vajub rohkem madratsisse kui pea. Ja kui sa oled pigem külili magaja, siis tead ju isegi, mida laiemad õlad, seda kõrgem padi :)

 • Kas me juba ütlesime, et pestav..?

  See on maailma lihtsaim. Lihtsalt viska terve padi masinasse, keera see 60 kraadi peale ja kõik mustus, tolm ja pisarad kaovad padja seest nagu imeväel.

LISAINFO

Keera, pööra, pigista

Napsie patja võid nii või naapidi keerata, pöörata või pigistada, ta ei kaota oma kuju ja sellel magamine on suurem mõnu kui.. Lünga võid vabalt ise täita!