Photo
Video
-50%

Eukalüptipadi

ID: 110072048 SKU: 110072048

Proovisime erinevaid patju ja leidsime, et mida lihtsam seda parem. Napsie padja sisu on Wellsleep® Advanced kiududest, mis teevad Napsie padja pehmeks ja hästi õhkuläbilaskvaks. Näed, lihtne, aga parim!

Eukalüptipadi

Tavahind 29,00 €


Erihind 14,50 €

Toode on laos olemas, tarne 5 tööpäeva jooksul
 • Looduse puudutus

  Napsie padja kate on keskkonnasõbralikust Tencel kiust, mida saadakse kestlikest istandustest (peamiselt eukalüptist), mis on hea niiskuse juhtija ja 100% biolagunev.

 • Mitte kunagi liiga palav

  Kes meist ei tahaks magada jaheda padjaga? Napsie eukalüpti padjaga on see võimalik, sest ta on totaalselt hingav ja õhku läbilaskev, seega sobib ta magamiseks nii suvel kui talvel.

 • Pehme, aga toetav

  Tänu taaskasutatavatele materjalidele on padi mõnusalt pehme ja tagab su peale ja kaelale hea toetuse. 

 • Allergiatevaba

  Tencel´il on veel üks suurepärane omadus: nimelt bakterid ei armasta teda. Ideaalne niiskuse juhtimine pidurdab bakterite kasvu. Napsie padi on 60kraadi juures pestav!

 • Lihtsad makseviisid

  Maksa kuidas tahad, läbi neti, võta järelmaks või maksa kaardiga kullerile kui kaup saabub

Hästi magamine on lihtne

Proovisime erinevaid patju ja leidsime, et mida lihtsam seda parem. Napsie padja pealiskate on looduslikest kiududest (peamiselt eukalüptist), sisu Wellsleep® Advanced kiududest, mis teevad Napsie padja pehmeks ja hästi õhkuläbilaskvaks. Näed, lihtne, aga parim!

 • Jahe ümbris

  Padja ümbriseks on imeline kooslus Tencelist ja Wellsleep® mikrokiust, mida kasutatakse ka spordiriiete valmistamiseks, see on väga pehme ja õhku läbilaskev. Koos eukalüptikiududega muudab see magamise niiskuskindlaks ja padja jahedaks. Just nagu suuremale osale meist meeldib. Pealegi, selline sisu nagu Napsie padjal, hoiab kauem oma kuju ja nii saad ka sina kauem ja paremini magada.

 • Kui kõrge on hea?

  Meil on sulle paar nippi, et saaksid teada milline kõrgus võiks sulle sobida. Peale personaalsete soovide, vaata korraks kui paks madrats sul on? Padi peaks olema natukene kõrgem ja pehmem, sest keha on raskem kui pea ja vajub rohkem madratsisse kui pea. Ja kui sa oled pigem külili magaja, siis tead ju isegi, mida laiemad õlad, seda kõrgem padi :)

 • Kas me juba ütlesime, et pestav..?

  See on maailma lihtsaim. Lihtsalt viska terve padi masinasse, keera see 60 kraadi peale ja kõik mustus, tolm ja pisarad kaovad padja seest nagu imeväel.

LISAINFO

Keera, pööra, pigista

Napsie patja võid nii või naapidi keerata, pöörata või pigistada, ta ei kaota oma kuju ja sellel magamine on suurem mõnu kui.. Lünga võid vabalt ise täita!