Photo
Video

Napsie padi

See padi on loodud igale magamispositsioonile, et sobituda Sinuga ideaalselt. Mõõtmed: 40x60 cm

  • Ümberpööratav- pehmem ja tugevam pool
  • Kate 100% hüpoallergeeniline puuvill
  • Kohandatav kõrgus
  • 39,00 €

LAOST OTSAS

Millest Napsie padi tehtud on?

Napsie padi on ideaalne absoluutselt kõigile magajatele tänu oma ainulaadsele ümberpööratavale disainile ja kõrgust kohandatavale funktsioonile. Ükskõik, kumma padjapoole Sa valid – kas pehme ja mõnusama või pigem veidi toetavama – Sinu uni saab olema magus igal ööl!

 

Kohanduv memory-vaht

Memory-vaht jaotab Sinu pea ja kaela surve ühtlaselt padjale ning kohandub vastavalt nende kujule. Nii tunned ennast mugavalt ja korralikult toetatuna ning seda olenemata magamispositsioonist.

Luksuslikud mikrokiudained

Meie ainulaadsed mikrokiudained loovad padjale pehme diivanilaadse pinna, millel magades tunned padja pehmust ja piisavat toetavust. Tänu sellele on ka Sinu selgroog õiges asendis. Padja täidis on eemaldatav, mis tähendab, et saad padja enda jaoks kõrguse mõttes parajaks reguleerida.

 

Naturaalsest puuvillast kate

Padja kate on tehtud 100% naturaalsest puuvillast, mis on väga pehme ja hüpoallergeenne. Lisaks võimaldab see õhul padjasiseselt liikuda, et Sa ei peaks patja värskuse saamiseks öö jooksul pidevalt ühte- ja teistpidi keerama.

Padja detailid

Kõrgus – kohandatav igale magamisstiilile

Selili,
külili,
või kõhuli?

Napsie patja annab ideaalselt kohandada vastavalt vajadusele. Kuna padjal on küljepeal lukk, siis annab see Sulle võimaluse eemaldada täidist ja kohandada kõrgust nii, kuidas Sulle parasjagu meeldib.

Toimib igas asendis

  • Kõhuli
  • Selili
  • Külili

Ideaalne padi igaühele

Ümberpööratav – vali enda pool

Saad valida pehmema ja toetavama padjapoole vahel ja olla ikka kindel, et padi toetab nii Sinu pead kui kaela ning vabastab Sind pingetest, ükskõik kui palju Sa öö jooksul vähkred. Niisiis on padjal kaks poolt – pehmem ja tugevam

Pehmem
 
 
 
 
Tugevam

Ideaalsed kaaslased Sinu Napsie padjale: