Photo
Video

Napsie padi

See padi on loodud igale magamispositsioonile, et sobituda Sinuga ideaalselt. Mõõtmed: 40x60 cm

 • Ümberpööratav- pehmem ja tugevam pool
 • Kate 100% hüpoallergeeniline puuvill
 • Kohandatav kõrgus
 • 39,00 €

LAOST OTSAS

Millest Napsie padi tehtud on?

Napsie padi on ideaalne absoluutselt kõigile magajatele tänu oma ainulaadsele ümberpööratavale disainile ja kõrgust kohandatavale funktsioonile. Ükskõik, kumma padjapoole Sa valid – kas pehme ja mõnusama või pigem veidi toetavama – Sinu uni saab olema magus igal ööl!

 

Kohanduv memory-vaht

Memory-vaht jaotab Sinu pea ja kaela surve ühtlaselt padjale ning kohandub vastavalt nende kujule. Nii tunned ennast mugavalt ja korralikult toetatuna ning seda olenemata magamispositsioonist.

Luksuslikud mikrokiudained

Meie ainulaadsed mikrokiudained loovad padjale pehme diivanilaadse pinna, millel magades tunned padja pehmust ja piisavat toetavust. Tänu sellele on ka Sinu selgroog õiges asendis. Padja täidis on eemaldatav, mis tähendab, et saad padja enda jaoks kõrguse mõttes parajaks reguleerida.

 

Naturaalsest puuvillast kate

Padja kate on tehtud 100% naturaalsest puuvillast, mis on väga pehme ja hüpoallergeenne. Lisaks võimaldab see õhul padjasiseselt liikuda, et Sa ei peaks patja värskuse saamiseks öö jooksul pidevalt ühte- ja teistpidi keerama.

Padja detailid

Kõrgus – kohandatav igale magamisstiilile

Selili,
külili,
või kõhuli?

Napsie patja annab ideaalselt kohandada vastavalt vajadusele. Kuna padjal on küljepeal lukk, siis annab see Sulle võimaluse eemaldada täidist ja kohandada kõrgust nii, kuidas Sulle parasjagu meeldib.

Toimib igas asendis

 • Kõhuli
 • Selili
 • Külili

Ideaalne padi igaühele

Ümberpööratav – vali enda pool

Saad valida pehmema ja toetavama padjapoole vahel ja olla ikka kindel, et padi toetab nii Sinu pead kui kaela ning vabastab Sind pingetest, ükskõik kui palju Sa öö jooksul vähkred. Niisiis on padjal kaks poolt – pehmem ja tugevam

Pehmem
 
 
 
 
Tugevam

Kõrgkvaliteetne & innovaatiline

 • Jahutav & õhuline

  Padja kate on tehtud 100% naturaalsest puuvillast, mis on väga pehme ja hüpoallergeenne. See imab niiskuse endasse ja tagab õhu igakülgse liikuvuse, ehk teisisõnu reageerib padja “jahedam” pool tegelikult mõlemal poolel samamoodi.

 • Kvaliteetne täidis

  Meie mikrokiudained on spetsiaalselt disainitud, et sobida väga paljudele erinevate vajaduste ja eelistustega inimestele. Patjadel on omadused, mis ületavad absoluutselt kõik ootused ja olemasolevad variandid – need on palju pehmemad ja luksuslikumad, hüpoallergeennsed ja kestavad oluliselt kauem kui tüüpilised “täidis-padjad”.

 • Funktsionaalne disain

  Napsie padja puhul pole rõhku pandud ainult heale väljanägemisele ja mugavusele, vaid ka funktsionaalsusele. Just sel põhjusel lisasime padja küljele luku, mille avamisel saad võtta täidise välja ja kohandada padja kõrgust vastavalt enda soovile.

Kuidas see toimib?

 • Telli läbi neti

  Telli oma Napsie vaid paari hiireklõpsuga otse läbi neti. Tasu selle eest vastavalt soovile – ülekandega netis, sularahas paki kättesaamisel või järelmaksuga.

 • Pakk otse ukse ette

  Sinu uus särav Napsie tuuakse sulle otse ukse ette pakituna kompaktsesse kasti, mida saad lihtsasti õigesse kohta viia.

 • Raha tagasi garantii

  Midagi läks nihu ja tahad madratsit tagastada? Pole probleemi, tuleme madratsile järgi ja tagastame Sulle iga sendi.

Ideaalsed kaaslased Sinu Napsie padjale: