Kuidas me lõime ideaalse voodi?

Pakkudes kõigile parimat võimalikku und

Napsie’s usume, et kõik väärivad parima kvaliteediga elu – seda on aga võimatu saada ilma suurepärase uneta. Sellepärast otsustasime luua ka kõige mugavama madratsi, mis pakuks ideaalset unekogemust. Me teadsime, et madratsit peab saama teha paremini kui lihtsalt hunnik vahtu – seega leiutasime omaenda Napsie mugavussüsteemi. See on kombinatsioon parimatest materjalidest ja värskeimatest tehnoloogiatest, mis vähegi võimalik.

Tulemus? Universaalne madrats, mis on ideaalne sisuliselt kõigile! Nüüd ei pea sa enam oma aega ega energiat kulutama meeletute valikute, otsuste ja võimaluste peale. Meil on täpselt see, mida sul vaja on. Napsie madrats.

Üks igatpidi kohandatav madrats

Vahuvedrude kiht annab võimaluse saada maksimum “mõlemast” madratsite-maailmast - sa saad vedrude painduvuse ja põrkuvuse ning samas ka memory-vahu mugavuse ja toe ilma madratsisse vajumata ja selle temperatuuri kohanemist ootamata. Napsie vahuvedrude kiht kohandub vastavalt su kehale, sest see on võimeline liikuma iseseisvalt kolmes suunas. Just see on Napsie unikaalsus ja peamine põhjus, miks meie madrats tundub kõigi jaoks ideaalne!

Mis meid eristab?

 • Hingav disain

  Klassikaline madrats koosneb tavaliselt mitmetest samasugustest vahukihtidest, mis on omavahel lihtsalt kokku liimitud. See aga tähendab, et madrats ei hinga ega lase õhku läbi ja kergelt võib tekkida higistamine. Napsie vahuvedrudest põhikiht võimaldab õhul madratsi-siseselt vabalt liikuda, seega saad magada terve öö mõnusa temperatuuriga.

 •  
  Patenteeritud tehnoloogia

  Meie madratsi tehnoloogia on välja töötatud koos juhtiva Belgia “unelaboriga” ja arvesse on võetud ka klientide tagasisidet. Tulemus on lihtsustatud keerukus – kärjekujulise tekstuuriga vahtvedrudega madrats, mille kallal on pead murtud juba tervelt 15 aastat.

 •  
  Rohkem vähema eest

  Napsie kõrgus on lausa 18cm, teised madratsid on tavaliselt umbes 14-16cm kõrged. See tähendab omakorda, et saad väiksema raha eest lausa 30% rohkem.

 •  
  Ulmeline kompaktsus

  Napsie saabub sulle mugavalt ja lihtsalt pakituna. Madrats on kokku pandud nii, et suurus on ainult viiendik originaalsuurusest ja seda madratsi toimet kahjustamata. Nõnda on meil võimalus transportida Napsiet nii riigisiseselt kui ka –väliselt väiksema summa eest. Mida väiksem pakend, seda soodsam hind!

Kehale vastavalt muutuv ja mõnusalt vetruv

Enamuse ajast kohanduvad vahuvedrud dünaamiliselt sinu kehaga, olles just nagu teine nahk. Tänu hüpoallergeensele kattele tunned end pärast iga koosveedetud ööd värske ja puhanuna.

Vaata, kuidas me seda testisime

Toetav ja mugav

Tahad tunnet, et magad nagu pilvedel? Me oleme Napsie pealmisel madratsikihil kokku pannud vastava toetuse ja memory-vahu. Inimkeeli: need vähendavad madratsisse sisse vajumist ja toetavad sind terve öö jooksul piisavalt. Tänu vahuvedrudele on keha surve madratsile ühtlaselt jagatud ning just see tekitabki pilvedel magamise tunde.

Valmistatud Euroopas, läbimõeldult pakitud

Napsie saabub sulle suhteliselt väikeses pakis, olles vaid viiendik originaalsuurusest. Sellisesse pakki on mahutatud ka kõik vajalik atribuutika. Paki suurus annab meile võimaluse saata see kiirelt ja mugavalt ükskõik kuhu ja millisesse riiki. Seega Napsie saatmine Tallinnast Tartusse läheb maksma vähem kui kokku pakkimata madratsi toimetamine Nõmmelt Viimsisse.

Voodi, mis kaitseb su seljatagust!

OSTA NÜÜD