Korduma kippuvad küsimused

Ei leidnud oma küsimusele siit vastust? Helista Napsie klienditeeninduse telefonile 6 58 00 66

Napsiest ehk saame tuttavaks!

 

Millisele inimesele – kehakaalu, pikkusega, Napsie sobib?

Tahad ausalt teada? Ole sa suur või väike, pikk või peenike, kõhn või kurvikas, lühikeste käte või pikkade jalgadega, Napsie sobib sulle ikka. Napsie sobivus ei ole mingi loterii, see on kindla peale minek, sest oleme katsetanud teda väga erinevate suuruste ja raskustega. Napsie ei lähe keskelt pooleks nagu kuivanud küpsis, vaid jagab raskuse edukalt terve oma ala peale ära.

 

Millest on tehtud Napsie kate?

Kate on tehtud 100% polüestrist. See on kaitstud bakterite ja allergeenide eest tänu spetsiaalsele töötlusele.

 

Kust Napsie pärit on?

Hiinast päris kaugel, 100% eurooplane!

 

Millised on Napsie mõõdud?

Napsiet on viies erinevas suuruses

SuurusKaal

80x200 cm

7,81 kg

90x200 cm

8,86 kg

140x200 cm

13,65 kg

160x200 cm

15,69 kg

180x200 cm

17,73 kg

kõigi kõrgus on sama – 18 sentimeetrit!

Napsie ostmine

 

Kas ma saan osta Napsie endale järelmaksuga?

Kui soovid oma kulusid hajutada ja maksta osade kaupa, siis tuleb Napsie sinu juurde ka järelmaksuga. Loe lähemalt siit

 

Kas Napsiet saab enne proovida ka?

Kumb oleks parem, kas 10 minutit kuskil poes madratsil pikutada või 101 ööd riskivabalt enda kodus madratsil magada? Me arvame sama, et oma kodu on parim koht testimiseks ja just seda Napsie pakubki - 101 öö pikkust prooviperioodi.

Garantii ja tagastus

 

Kuidas see 101öine prooviperiood töötab?

Kui sa Napsie madratsi tellid, siis saad ta lahti pakkida ja 101 ööd oma magamistoas veeta. Kui sa ikka tunned, et Napsie madrats ei ole sulle loodud, siis helista meile 6 58 00 66 ja me korraldame madratsi transpordi ja kanname sulle raha kahe nädala jooksul tagasi. Arvestades energia- ja ajakulu madratsi kohaletoimetamisel ja sinu soovi korral ka äraviimisel, siis anna Napsie madratsile vähemalt kuu aega võimalust ennast tõestada. Napsie madratsil võib minna paar nädalat, et sinuga kohaneda.

 

Mis saab tagastatud madratsist?

Me saadame need kas ümbertöötlusesse või suuname heategevusse. Üldiselt oleneb kõik madratsi tagastamise põhjustest (defektid, seisukord..). Uue pähe me seda kindlasti maha müüma ei hakka!

 

Kas ma pean madratsi tagastades karpi tagasi suruma?

Kõik on ok, kui sa sellega hakkama ei saa. Meie ka ei saaks. Piisab kui kiletad ta ära. Täpsed tagastamise juhised saadab sulle meie klienditeenindus kui oled oma tagastussoovis kindel ja selle meile edastanud.

 

Kas Napsiel on garantii ka?

Ikka. Napsie madratsil tervelt kümme aastat. Me oleme täiesti kindlad, et madrats peab nii kaua ilusti vastu.

 

Midagi läks valesti? Number tellimuses, lukk jäi kinni.

Kui sul tekib lisaküsimusi või probleeme, siis palun helista meile6 58 00 66võ i saada kiriinfo@napsie.ee

Kohaletoimetamine

 

Kas ma saan kohaletoimetamise aadressi muuta?

Sa ei pidanud vastu ja kolisid juba kallimaga kokku? Põgened kellegi eest või tegid lihtsalt klaviatuuril toksides näpuvea? Pole probleemi, saame tarneaadressi kenasti muuta. Palun võta meiega ühendust nii kiiresti kui vähegi võimalik. Me küll saame vastavad muudatused sisse viia igal ajal, aga parem oleks seda teha 24h jooksul pärast tellimuse esitamist.

Kõige kiirem variant on helistada 6 58 00 66

või saata kiri: info@napsie.ee

 

Kas ma saan muuta kohaletoimetamise kuupäeva ja kellaaega?

Jah, saad ikka. Kuller saadab sulle eeldatava saabumisaja, kui see sulle ei sobi, saad seda lihtsasti muuta. Juhised on sõnumis.

 

Kui palju maksab kohaletoimetamine? (spoiler – see on tasuta!)

Napsie madratsi, ükskõik mis suuruses, toovad DPD kullerid sulle täiesti tasuta kohale. Muude toodete ostmisel kehtib tasuta kohaletoimetamine üle 50€ ostude puhul.

Elu Napsiega

 

Mul on allergiaid, kas Napsie sobib mulle?

Jah, loomulikult. Napsie hüpoallergeenne pestav kate muudab selle sobilikuks ka astmaatikutele ja/või allergikutele. Allergeenide ja bakterite hulk on võimalikult minimaliseeritud – tegelikult on need elukad ainsad, kes ennast Napsie'l kuigi mugavalt ei tunne.

 

Millise voodi ma peaksin Napsie jaoks muretsema?

Napsie madratsid on disainitud nii, et need sobiksid igale vähegi tasapinnalisele kohale. See tähendab, et madratsit saab kasutada ükskõik millisel voodiliistudest raamil (vaata ainult, et liistud ei oleks üksteisest kaugemal kui 7,5 cm!), platvorm raamidel või põrandal. Kui sul peaksid olema ka vahatatud põrandad, siis püsib Napsie endiselt paigal tänu oma libisemiskindlale põhjale.

 

Kuidas ma saan Napsie katet puhastada?

See on imelihtne. Tõmba lukk lahti, viska pesumasinasse, keera peale 40kraadine programm ja las peseb!

 

Kas Napsie lahtipakkimisel pean midagi teadma?

Ausalt, pole midagi lihtsamat! Võta Napsie kastist välja, vii kohta kuhu selle panna tahad ja eemalda plastikust kaitsvad kihid. Kuna nüüd saab Napsie hingata, võtab ta vaid sekunditega oma originaalkuju. Napsie on küll paari minutiga hullamisvalmis, kuid lõpliku oleku saavutamine võtab paar tundi aega.

Vaata videot kui lihtne see on: Vaata

 

Napsiel on imelik lõhn, kas see on okei?

Peale madratsi lahti pakkimist võid tunda kerget „uue asja“ lõhna. Ära põe, see kaob kiiresti. Jäta madrats enne sellele magama heitmist mõneks tunniks õhutatud tuppa seisma, et lõhn saaks hajuda.