Photo
Video
-23%

Tekk "Jumbo"

SKU: 99-1000225762

Napsie Jumbo tekk on mõeldud sulle kui oled külmavares, või kui armastad mõnusat pesa diivanil, või meeldib sulle hoopis koos lastega onni teha.. Napsie Jumbo tekk on üks suurimaid, mida sa poelettidelt leida võid. Sama suur kui mõni tuba - tervelt kuus ruutmeetrit mõnusat, pehmet, sooja tekki.

Tekk "Jumbo"

Tavahind 89,00 €


Erihind 68,53 €

Toode on laos olemas, tarne 5 tööpäeva jooksul

Hinnamuudatused >>

 • Päriselt suur

  Unusta ära, et pead kellegagi teki pärast kaklema. Napsie Jumbo tekk on piisavalt suur - 6m2 - terve pere mahub sinna alla mõnusalt aega veetma.

 • Pehme ja mõnus

  Hubasuse kehastus. Napsie Jumbo tekk on tehtud pehmest sameti taolisest materjalist, mis hoiab sind kenasti soojas ega aja higistama!

 • Karp koos mänguga

  Pakendiks must karp, mille ühelt küljelt leiad “Reis ümber maailma” mängu ja papist nupud. Sinu asi on vaid täring leida.

 • Masinas pestav

  Absoluutselt stressivaba - masinas pestav, olenemata, et ta nii suur on. Keera masin 30°C peale ja sinu töö on tehtud.

 • Kolmes toonis

  Sobib igasse kodusse. Saadaval kolmes värvitoonis - elevandiluu, vanaroosa ja hallina.

TUTVU OMA UNISTUSTE TEKIGA

Napsie Jumbo tekk on mõeldud sulle kui oled külmavares, või kui armastad mõnusat pesa diivanil, või meeldib sulle hoopis koos lastega onni teha.. Napsie uus tekk on üks suurimaid, mida sa poelettidelt leida võid. Sama suur kui mõni tuba - tervelt kuus ruutmeetrit mõnusat, pehmet, sooja tekki. Saadame selle sulle mõnusas karbis, mille ühel küljel on “Reis ümber maailma” - nupud saad valmistada pakendist. Haara vaid täring ja naudi uut Napsie megatekki.

 

MEGASUUR SUURUS MEGASUUREKS ÕNNEKS

Tekid ei ole lihtsalt head kaisupartnerid, vaid aitavad mõnuleda rahus ja vaikuses. Aitavad su kehal lõõgastuda, vähendavad stressi, stimuleerivad ajutegevust (serotoniinist vabanemist). Kuna eeliseid on palju, siis otsustasime muuta selle megasuureks. Napsie Jumbo tekk on 6m2

Napsie Jumbo tekk on perfektene,
super mugav, super suur (62)

Pehmest sametisest materjalist valmistatud tekid on mõnusalt kerged. Ideaalsed kui oled külmakartlik ja tahad mõnusalt soojas istuda. Sealjuures ei hakka sa selle all higistama. Saadaval kolmes värvitoonis - elevandiluu, vanaroosa ja hallina. Sobib ideaalselt igasse kodusse.

Kas otsid ideaalset kingitust endale, perele või sõpradele? Hea uudis on see, et sa just leidsid selle. Napsie Jumbo tekk on see, mida sa vajad. Pole oluline, kas teie perele/sõpradele meeldib jagada või ei, sellest tekist jagub kõigile. Pakkimise pärast ei pea sa samuti muretsema - see tuleb vinges kastis, mille ühel küljel on “Reis ümber maailma”, kaasas on ka nupud, sina pead vaid täringu leidma.

Napsie Jumbo tekiga saad sa laineid lüüa mitmel rindel. Tegemist on ühe suurima tekiga, mida sa leida võid. Teiseks on ta kergesti hooldatav - viska masinasse, keera 30 kraadi peale ja kõik. Naudi tekki ilma stressamata, mis saab kui midagi peale ajad. Ei mingit muret, lihtsalt mõnus soe kallistus.

TEHNILISED ANDMED