Viis põhjust, miks sa tõesti vajad uut patja

Lahkuminekud on alati rasked. Kunagi ei ole lihtne jätta hüvasti kellegi või millegagi, mis on pikka aega su kaaslane olnud, nagu su padi.  Viimaks tuleb aeg minna üle millelegi paremale, nagu uuele Napsie padjale. Kui siiski kõhkled oma vanast padjast loobumast, võiksid need kümme põhjust aidata sul otsusele jõuda. 

 

1. põhjus – see on kestnud liiga kaua

Ustavus on hea asi, aga mitte patjade korral. Olete juba liiga kaua koos olnud. Loomulikult on see alati olnud valmis, kui tahtsid puhata ja pead toetada või peatäie nutta. See on otseses mõttes saanud osakeseks sinust, sest aastaid igal ööl kasutades on rasu su juustest ja nahalt imbunud patja kattesse ja täidisesse. See on saanud mustmiljoni bakteri ja allergeeni paljunemiskohaks, kus on tore kogu surnud naharakke, higi, hallitust, meiki ja muid jubedusi. Soe ja tervitav!

2. põhjus – see on vormist väljas

Ära põikle tõe eest kõrvale! Sinu vana ja mügarlik padi ei ole enam selles täiuslikus vormis nagu siis, kui te kohtusite.  Usume, et see meeldib sulle just sellisena, nagu see on, aga lõpuks vajad siiski kena ja mugavat patja, millele pead toetada.  Vana padi võib olla paras peavalu, sest see ei suuda su ülakeha toetada ja seepärast on ärgates kael kange.  Napsie padi toetab sind veel palju öid just nii, nagu vaja. Miks? Sest see on tehtud kvaliteetsetest kohanevatest materjalidest, mis on nagu loodud pikaajaliseks suhteks.

3. põhjus – see ei ole sinu tüüpi

Ütle, mida mõtled. Sul on pidevalt tunne, et midagi on valesti – see on liiga pehme, kui sulle meeldib kõva, ja vastupidi. Selle vana padja pärast ei saa sa ükski öö hästi magada, kui viskled ja pöörad, püüdes end sellel mugavalt sisse seada. On aeg see õudus lõpetada. Napsie padjal on kaks poolt – pehmem ja kõvem. Seepärast sobib see ideaalselt igat laadi magaja ja magamisasendiga. Külili, selili või kõhuli? See toetab igas asendis ;)

4. põhjus – see on liiga kuum, et puutuda

Voodis higistamine võib olla hea, aga mitte siis, kui su padi seda põhjustab.  Kas sul on ärgates liiga palav ja umbne isegi siis, kui jätad öösel akna lahti? Su padi on soojapüüdja, mis ei lase õhul liikuda. Napsie padjaga on lood teisiti.  Padjal on jahe pool tegelikult mõlemal pool J

5. põhjus – asi hakkab räpaseks kiskuma

Pesu pesemine ei kipu kunagi tööde nimekirja tippu jõudma. Kes siis tahaks oma aega sellele kulutada? Kas oled juba jätnud oma padja vähemalt kuus kuud pesemata? Tubli, suutsid selles terve bakterite ja allergeenide armee üles kasvatada! Nüüd oleks parem see uuega asendada.

 

 

Nagu igas lähedases suhtes, nõuab õige padja leidmine pingutusi, kuid asi on seda väärt. Kui otsustasid oma vana padjaga hüvasti jätta ja otsid uusi võimalusi, proovi Napsie patja! Pealegi on sul 101 ööd aega otsustada, kas see on sinu jaoks see õige. Usume siiski, et sellest saab armastus esimesest pilgust!