Veedame kolmandiku elust voodis. Teeme seda siis mõnuledes!

Isegi nüüd, kus tavapäraseid madratseid ja diivaneid asendatakse aina ajakohasemate materjalidega, ei tasu madratsi valimist teha pinnapealselt. Juhtiv ja ühtlasi kõige värskem innovatsioon on just kärjekujulised vahuvedrud, mille leiad ka Napsie madratsis. “Tänu meie patendeeritud vahuvedrude tehnoloogiale on Napsie madrats samamoodi kehaga kohanev ja põrkuv nagu spiraalvedrudega madratsitel, aga samas on see ka toetav ja mõnusalt pehme nagu memory-vahu madratsite puhul,” selgitab Chris Napsie tiimist, miks on antud madrats nõnda eriline.

 

Madratsi konstruktsioon on õhku läbilaskev, aidates hoida kõige mõistlikumat temperatuuri terve uneaja jooksul. Lisaks on madrats äärmiselt vastupidav ja kasutatav ükskõik, millisel pinnasel, isegi põrandal.

 

Tavaliselt on võimatu poes õige madrats välja valida sellel vaid 10 minutit pikutades. Esmakordselt pakub madratsifirma lausa 101 öö pikkust prooviperioodi. Nii saab iga klient madratsil omas kodus magada ja see mittesobivuse korral tasuta tagastada.

 

Madratsi juures on oluliseks komponendiks muidugi ka hind. Keegi ei eelda, et odav madrats mõnest suvalisest mööblipoest peaks vastu kauem kui paar hooaega. Need madratsid hakkavad peale 3-5 aastat kuluma ja unekvaliteet kannatab korralikult. Seega tasub olla praktiline ja kaval – selle asemel, et iga 5 aasta tagant madratsit vahetama hakata, investeeri parem 50 senti päevas madratsisse, mis ainult ei anna parima une, vaid peab ka kenasti vähemalt 10 aastat vastu. Üks idee veel: kui pead hakkama sisustama magamistuba väikse eelarvega, siis investeeri pigem korralikku madratsisse kui uude voodisse. Vali madrats, millel on libisemiskindel põhi ja eemaldatav kate. Nii saad selle panna vajadusel ka põrandale ja katet pesta, et hoida madrats värske ja puhtana.

 

Kõlab loogiliselt, et Napsie on tõepoolest ideaalne madrats, milles on ühendatud kõik vajalikud detailid.