Unehoroskoop: Mida ütleb tähemärk Su une kohta?

Kas Sinuga juhtub ka une ajal midagi erilist? On väga suur võimalus, et sinu tähemärk võib selles osas teatud rolli mängida. Loe edasi- lihtsalt enda lõbuks või äkki lausa päriselt-, et mõista, mida tähed endas peidavad...

 

Jäär leiab, et magamine on liiga lihtne.

 

Jäärad püsivad terve öö ärkvel ning see on ka nende suurim väljakutse. Kui nad lõpuks uinuvad, on nende rusikas löögivalmis olekus juhuks, kui kellelgi peaks tekkima tahtmine neid äratada.

 

Sõnn unustab keemilisse puhastusse oma linadele järgi minna.

 

Sõnnid sööstavad kallale igaühele, kes julgeb neid äratama tulla. Kui sõnnid magavad, tahavad nad rahu ja vaikust ning norskavad üldiselt nii kõvasti, et terve ülejäänud maailm kuuleb. Kui nad on purjus, esitavad nad norsates lausa duetti!

 

Kaksikud ei ole üldiselt väsinud, aga kui nad peaksid magama jääma, siis ei ärata neid mitte miski.

 

Isegi tank ei suudaks teda oma müraga üles ajada! Selleks, et kaksikud maast lahti saada läheb vaja lausa tõstukit.

 

Vähk tunneb muret, kuidas teised magavad.

 

Ta sätib alati enda voodikaaslase mõnusalt teki alla ja ei julge silmagi pilgutada enne, kui too magama on jäänud. Tavaliselt näeb vähk unes oma last, kes parasjagu Kariibidel puhkab.

 

Lõvi ei julge end voodis liigutada, sest kardab oma juuksed sassi ajada.

 

Lõvi magab alati ortopeedilisel padjal, sest tahab vältida kangeid kaelalihaseid ning kasutab alati ka villast tekki. Kui julged tema und segada, siis möirgab ta mõned sekundid, seejärel jääb vait ja magab nagu karu edasi.

 Loe ka blogi postitust: 5 tüüpilist müüti magamise kohta

Neitsi ärkab aeg-ajalt, et sättida nii oma padi kui tekk uuesti paika.

 

Neile meeldib, kui neid poputatakse, seetõttu armastavad nad magada siidist voodilinadel. Neitside suurim õudukas on magada heinakuhjas karja madudega.

 

Kaalud püüab terve öö jooksul otsusele jõuda, mida järgmisel päeval kanda.

 

Neil on alati voodis vähemalt viis erinevat patja, sest ei suuda kunagi otsustada, milline neist kõige paremini sobiks. Öö jooksul lennutab ta aga kõik viis patja voodist välja, sest suure tõenäosusega kakleb unes mõne vihase pandaga.

 

Skorpion näeb unes oma järgmist ohvrit ja teritab oma “torget”.

 

Ta magab nagu kuningas ja hoiab teisi endast eemal, sest on teadlik faktist, et kõik kardavad teda. Kui sa just tingimata pead ta üles ajama, siis palun tee seda ohutust kaugusest.

 

Ambur ei suuda jätta mõtlemast...

 

...asjadele, mida ta saaks magamise ajal hoopis teha. Enne magamaminekut loeb ta raamatuid astrofüüsikast, mängib male mõne venelasega ja teeb voodil istesse tõuse juba varajastel hommikutundidel.

 

Kaljukits tuleb viimasena tööle ja läheb esimesena magama.

 

Kõik toidu kojutoojad tunnevad teda, sest ta on liiga laisk, et endale ise kokata. Loomulikult on ta endiselt voodis, mis tähendab, et ka tema voodilinad annavad selgelt aimu, mida ta möödunud nädalavahetusel sõi. Kaljukitsel on elus vaid üks strateegiline plaan: magada.

 

Veevalaja magab halvasti, sest veetis kogu õhtu arvuti taga.

 

Ta on sõltuvuses Instragramist, Snapchatist ja Facebookist ning need on ka põhjused, miks ka enamus sõpru ei ole teda juba ammu näinud. Veevalaja joob musta kohvi ja on nädalavahetustel alati kadunud, sest magab alati kas laupäeva ja pühapäeva maha või ajab voodilinade vahel Pokemone taga.

 

Kalad näevad tormilisi unenägusid enda eelmistest eludest.

 

Kalad fantaseerivad kirglikust suhtest mõne Hollywoodi täku või diivaga ja seetõttu vähkrevad terve öö. Vahel nad ka norskavad, aga sa ei kuule neid seda iial tunnistamas!