Napsie uued tekid padjad on tehtud säästmaks ookeanit

Napsie tootevalik muutub ajas aina põnevamaks, suuremaks ja säästlikumaks. Suvel esitlesime teile uut voodipesu „Loodus“, mille tootmiseks kasutati 50% madalamat CO2- ja veekulu. Nüüd on aeg esitleda teile ümbertöödeldud pudelitest tekke ja patju.

Napsie uus kollektsioon „Ookean“ on samm paremuse ja jätkusuutlikuma maailma suunas. Taastöödeldud plastpudelid on saanud uue elu keskkonnasõbralikes ja mugavates tekkides ja patjades.

Napsie ookeani kollektsiooni sisu ehk täidis on valmistatud ookeanide äärest kokku kogutud plastist. Keskkonnasõbralikud tekid ja padjad on toodetud Eestis vastavalt heale tootmistavale ja EL´i standarditele ja eeskirjadele.

Organisatsioon Plastic Bank, kellega Napsie koostööd tegi, on loodud selleks, et kohalikud saaksid tööd ja samas päästa ookeanit. See edendab endas plasti kogumist ja keskkonnasõbralikku töötlemist. Seejärel saab sellest litsenseeritud Suprelle® Blue kiudmaterjal, mida saab kasutada koheva täitematerjalina tekkides ja patjades.

Kerge ja õhuline kiud tagab selle, et te ei hakka magades higistama. Teil on tunne nagu magaksite pehmel pilvel. Kõrgtehnoloogiliselt valminud kiud tagavad ka tekile ja padjale kauakestva kuju ja esialgse välimuse.

Ühe Napsie padja sees on 34,2 ümbertöödeldud pooleliitrist plastikpudelit. Ühe väikese Napsie teki sees on 61,95 ümbertöödeldud pooleliitrist plastikpudelit ja suure Napsie teki sees on 87,81 ümbertöödeldud pooleliitrist plastikpudelit. Äge, mis?

Kasuta sooduskoodi NAPSIE20 ja saa alati parim hind Napsie toodetele!