Napsie – parema planeedi jaoks parem uni

Planeedi eest hoolitsemine on meie igaühe kohustus. Kodus me taaskasutame ja korduvkasutame, kasvatame ja sööme rohkem mahetoitu, muutume paberivabaks, kasutame taastuvenergiat ja teeme vastutustundlikumaid oste. Iga väiksemgi samm või harjumus võib oluliselt muuta meie planeeti ja päeva jooksul saame üksikisikutena teha selleks palju. Nüüd saad keskkonna eest hoolitseda ka öösel. Lihtsalt magama minnes - koos Napsie uue voodipesuga.

Uus voodipesu Napsielt

Hea uni on hea madratsi, hea padja, pehme teki ja hea, mugava voodipesu tulemus, mis haarab sind magusates unenägudes. Hea uni on ka rahuliku meele või puhta südametunnistuse tulemus. Kui me muretseme, ei tule uni lihtsalt. Paljudele meist võib muret tekitada ka keskkonnale avaldatava mõju pärast muretsemine. Napsie uue voodipesuga saad oma keha ja vaimu puhata ning rahulikult uinuda, teades, et muudad koos Napsiega maailma paremaks.

Unesõbralik, loodussõbralik

Napsie uus voodipesu „Loodus“ on valmistatud EcoVero kiududest, millel on palju väiksem keskkonnamõju, jättes vee ja õhu puhtamaks. Kiud on valmistatud looduslikust ja taastuvast puidust ning tselluloosist, mis on saadud säästvalt majandatud metsade sertifitseeritud ja kontrollitud allikatest. Vähe sellest, et tootmiseks on vaja 50% vähem vett, vesi puhastatakse ka pärast kasutamist enne selle loodusesse tagasi viimist. Kuni 50% madalamate õhku paisatavate CO2 heitkogustega aitame võidelda kliimamuutustega. 100% keskkonnasõbralikud EcoVero kiud uues voodipesus vastavad seega kõrgetele keskkonnastandarditele kogu nende elutsükli jooksul, alates tooraine kaevandamisest ja tootmisest kuni lõpuni välja. EcoVero kangas laguneb looduses 3 kuuga, samas kui muudel kangastel kulub selleks sadu aastaid.

Voodipesu on loodud loodust silmas pidades

Napsies oleme teadlikud, et meie maailmas pole piiramatuid loodusvarasid ja et keskkonnasäästlikkus on meie ühine eesmärk. Seda mõtet silmas pidades kujundasime ka uue voodipesu füüsilise välimus. Sellel on maalähedastele rohelistele ja hallidele toonidele trükitud lehe- ja taimemotiivid. Seega seob see visuaalselt ka sinu une ja heaolu loodusega ning loob sinu magamistoas rahustava ilme ja tunde.

Voodipesu „Loodus“’ on saadaval ka plastikuta pakendites, mis võimaldab selle riidest kotti taaskasutada. Kutsu loodus oma koju ja voodisse, andes samas ka loodusele tagasi.

PS! Aprillis koodiga LOODUS uus voodipesu 20% soodsam!