Mis on Napsie patjade sees tegelikult?

Kui septembris tuli müügile Napsie uus sari „Ookean“, siis sõnapaar „taaskasutatud plastik“ tekitas palju kõneainet – kas tegemist on millegagi, mille peale saab päriselt panna oma pea?

Otsustasime asja teie jaoks lihtsamaks teha ja lammutasime Napsie padjad lahti, et te näeksite, mis on seal sees ja kas te tahaksite oma pea sinna peale panna. Napsie klassikaline valge padi, millel on napsielik kollane äär, on meie valikus juba aastaid. Proovisime erinevaid patju ja leidsime, et mida lihtsam seda parem. Selle padja sisu on looduslikest kiududest (peamiselt eukalüptist), mis teevad selle padja pehmeks ja hästi õhkuläbilaskvaks. Näed, lihtne, aga parim!

Napsie eukalüpti padjaga on see võimalik, sest ta on totaalselt hingav ja õhku läbilaskev, seega sobib ta magamiseks nii suvel kui talvel. Lisaks hoiab see hästi oma kuju ja ei vaju ära, näiteks nagu suled, mis vajavad pea iga õhtu enne magama minekut jälle läbikloppimist, et padi oleks mõnus pehme.

Erinevalt ka sulepadjast, saab Napsie padja visata muretult pesumasinasse ja ära pesta kui see peaks määrduma. Napsie padja sisu on keskkonnasõbralikust Tencel kiust, mida saadakse kestlikest istandustest (peamiselt eukalüptist), mis on hea niiskuse juhtija ja 100% biolagunev. Tencel´il on veel üks suurepärane omadus: nimelt bakterid ei armasta teda. Ideaalne niiskuse juhtimine pidurdab bakterite kasvu. Napsie padi on lihtsasti 60kraadi juures pestav, lihtsalt viska masinasse, pese ja kuivamisperioodil sopsuta teda, et kiud kokku ei kuivaks.

Osta Napsie eukalüpti padi siit!

Te panite päriselt plastikpudelid padja sisse?

Jah, Napsie uue padja sisu on tõesti tehtud taaskasutatud plastikust, mis on kokku korjatud randadelt, et see ookeanisse kahju tegema ei satuks, aga see pole päris nii, et padjapüür on tühja taarat täis. Ühe Napsie ookeani padja sees on 34,2 ümbertöödeldud plastikpudelit ehk siis selle sisu on päriselt ka pehme. Vaata ja veendu:

Napsie ookeani padja sisu ehk täidis on täielikult valmistatud taaskasutatud plastikust. Organisatsioon Plastic Bank on loodud selleks, et kohalikud saaksid tööd ja samas päästa ookeanit, kus sureb igal aastal sada miljonit merelooma plastiku tagajärjel.

Plastic Bank edendab endas plasti kogumist ja keskkonnasõbralikku töötlemist. Seejärel saab sellest litsenseeritud Suprelle® Blue kiudmaterjal, mida saab kasutada koheva täitematerjalina tekkides ja patjades. Ja just seda me tegimegi. Tegemist on kerge ja õhulise materjaliga, mis tähendab, et magada on sellega mõnus, ta ei kuumene üle ja igal ööl on teil tunne justkui magaksite pilvedes.

Osta Napsie ookeanisarja padi siit!

Kas teadsid, et saad.. Oma padja ehtsust kontrollida. Iga padi on varustatud unikaalse jälgimiskoodiga. Suprelle® Blue brändimärgis annab teile võimaluse järgi vaadata, kas teie padi on toodetud litsentsi alusel ja vastab ringlusesse võetud kiududude kvaliteedistandarditele. 

Kasuta sooduskoodi NAPSIE20 ja saa alati parim hind Napsie toodetele!