Ideed: mida kinkida isale?

Isadepäev on peagi saabumas ja ehk oled sa üks paljudest, kelle jaoks on täiusliku kingituse leidmine tõeline väljakutse (#järjekordnelips #jällesokid). Panime kokku nimekirja ideedest, mis aitavad sul isale ägedat kingitust leida.

 

Kodu

 

Proovi leida midagi, mida ta saaks kasutada oma vabal ajal kodus olles. Uus ja uhkem tööriistakohver annab meistrimehest isale veel rohkem põhjust veeta nädalavahetus oma ehitusprojektide kallal nokitsedes. Või on ta innukas lugeja? Sellisel juhul võib sinu raamatusõbrast isale olla heaks kingituseks näiteks e-luger või audioraamatu tellimus.

 

Kui soovid aga kinkida midagi, mis oleks ühteaegu lõbus ja funktsionaalne, siis võib-olla oleks aeg uuendada tema koobast - kinkida talle uus meelelahutuskeskus või hoopis ratastel minibaar – mõlemal juhul tunneks ta oma lemmikruumi lisanduvate esemete üle kindlasti rõõmu.

 

Tehnoloogia

 

Kui su isa tunneb huvi tehnoloogia vastu, siis lisa tema kollektsiooni mõni uus vidin. Virtuaalreaalsuse prillid pakuksid talle võimaluse avastada seda põnevat tehismaailma mugavalt oma kodus.

 

Nutikellad on nii moodsad ja lahedad, et sellest tunneks rõõmu ka tehnoloogia-kauge isa. Neid on erinevate tehnoloogiliste võimetega, kuid paljud uued mudelid on väga kasutajasõbralikud, mõnel on ka veekindel puutetundlik ekraan. Näita oma isale, et hoolid temast, kinkides talle nutikella, mis jälgib tema südamerütmi, loeb tema sammude arvu ja vastab samal ajal ka sinu sms-idele.

 

Heaolu ja tervis

 

Kui sinu isa huvitub tervisest ja heast vormist, otsi talle kingitus, mis toetaks tema aktiivset elustiili. Äkki aitaks mürasummutavad kõrvaklapid tal paremini keskenduda oma treeningule? Või ehk annaks spordirõivastus ja -varustus talle vajaliku lükke, et tõsta oma treeningute intensiivsust? Või hoiaks aktiivsusmonitor teda motiveerituna olema rohkem aktiivne?

 

Isasepäev on ka õige aeg tähistada tema lemmikut ajaveetmisviisi – pikutamist! Investeeri oma isa unekvaliteeti ja kingi talle isadepäevaks uus madrats. Kuna igal inimesel on une osas erinevad vajadused ja eelistused, siis kaasa ta madratsi valimise protsessi ja veetke koos kvaliteetaega otsides seda õiget madratsit.

 

Kui tal on hea madrats juba olemas, siis erinevad voodi aksessuaarid, näiteks padjad ja reguleeritavad voodipõhjad, aitavad tema väljapuhkamisele kaasa. Veelgi parem, kas teadsid, et reguleeritav voodipõhi võib ka tema norskamise probleemi lahendada? Parem uni tähendab sinu isa jaoks paremat elukvaliteeti!

 

Isadepäevani on veel mõned päevad aega. Jäta sel aastal igavaks muutunud soki-lipsu-salli kingid ära ja rõõmusta isa millegagi, mis teda päriselt õnnelikuks teeb!