Laulja Helen Adamson: Täheldasin, et magan mujal paremini kui kodus

„Kuna olen sel aastal palju reisinud ja kodust eemal olnud, hakkasin ma tähele panema seaduspärasust, et ma magan mujal paremini,“ kirjutab lauljatar Helen Adamson oma blogis.

„Võib ju mõelda, et reisidel magamegi paremini, sest toimetame päeval palju ringi, väsitame end ära ning õhtul vajume voodisse nagu notid. Minu reisid aga pole alati päris sellised, et ma oleksin õhtuks meeletult väsinud ja vajuksin surmväsinuna voodisse,“ kirjeldab ta seda kuidas sai reisil olles aru, et tema unekvaliteedis mängib rolli hoopis tema voodi, milles ta kodus magab.

„Paar kuud tagasi Abu Dhabis reisil olles, kui ma ööbisin tõeliselt kvaliteetses luksushotellis, siis turgatas mulle korraks pähe mõte, et ehk on viga hoopis minu madratsis, sest reisil olles minu selg ei valutanud.“

Reisilt tagasijõudes sukeldus Helen madratsimaailma ja leidis seeläbi oma jälgijate abiga Napsie. Kuigi tema vana madrats oli pehme, mõtles ta anda jäigema struktuuriga Napsiele võimaluse. „Lõpliku valiku tegemisele aitas kaasa sõbranna soovitud, hind ning see, et eelistan alati võimalusel eestimaist või Euroopast tulnud toodangut.“ Helen kirjeldab, et teda kõnetas väga Napsie vedruvaba tehnoloogia ja see, et tegemist on hüpoallergeense madratsiga.

„Juba esimese kuuga saan öelda, et isegi pärast kümnetunnist und ei ole mu selg enam talus. Tagantjärle tundub see nii lihtne, et kuidas ma kohe sellele ei mõelnud, et madrats, millel ma magan, on ju nii oluline kvaliteetse une jaoks, aga parem hilja kui mitte kunagi!“

Loe Heleni blogist lähemalt: Mis põhjustas minul unetust?

Napsie pühendab terve juunikuu blogijatele. Esiteks on Napsie Eesti Blogiauhindade toetaja. Teiseks soovime me, et kõik blogijad saaksid oma seljad välja puhatud. Kolmandaks soovime me seda, et ka kõik blogide lugejad saaksid hästi magada. Seetõttu pakumegi juunis kõikidele EBA koodikasutajatele kõiki madratseid 30% soodsamalt!