Kaheksa lõbusat tegevust vihmaseks päevaks

Kahtlemata meeldivad kõigile päikeselised ja soojad päevad. Vihmane ilm on aga  uskumatu tujurikkuja, eriti seetõttu, et vihmaga pole tõesti peaaegu midagi huvitavat ette võtta. Meil on aga lahendus: pakume sulle kaheksat tegevust vihmase ilma puhuks, et saaksid oma meelt veidigi lahutada.

Nr 1:Lugemine

Oled ju kuulnud, kuidas alatasa kaevatakse, et terve virn raamatuid ootab lugemist, aga kuidagi ei leia lugemiseks aega? Palun väga, vihmane ilm on suurepärane võimalus raamat kätte võtta ja imeliste lugude maailma sukeldudes mõndagi kogeda ja õppida. Kui teised vihma käes märjaks saavad, istud sina kodus mugavas tugitoolis ja harid ennast. Kõlab ju päris hästi?

rain

 

Nr 2:Magamine

Kui sa peaksid mingil põhjusel arvama, et magamine pole üldse tore, siis ilmselt ei ole sa kunagi teinud virgestavat pärastlõunast uinakut. Vihmane ilm on suurepärane võimalus oma unevõlg kustutada, sest tavaline kiire elutempo ei jäta võib-olla su kehale ja vaimule piisavalt aega korralikult välja puhata. Lülita teler sisse ja pikuta mõni tunnike mõnusalt diivanil. Oled selle kuhjaga ära teeninud!

Nr 3:Mine vahuvanni

Kui sa ei ole kunagi käinud korralikus vahuvannis, oled ilma jäänud ühes mõnusamast kogemusest elus. Kuna sul ei ole tänase vihmase ilmaga kuhugi minna ega väljas midagi teha, võid sama hästi natuke enda jaoks aega võtta ja üks korralik lõõgastav ligunemine ette võtta. Lase vann sooja vett täis, lisa aromaatset vannivahtu, pane muusika mängima ja oledki valmis ennast eriliselt poputama. See on tõesti mõnus!

Nr 4:Toidu valmistamine tervele perele

Kokkamine on veel üks suurepärane vihmase ilma tegevus. Et oleks veelgi lõbusam, kutsu kogu pere külla ja valmista neile lõunasöök, mis neil keele alla viib. Niimoodi saad enda jaoks kõige tähtsamate inimestega mõnusalt aega veeta ja enne kui arugi saad, on päike jälle väljas.

Nr 5:Trenn

Mis võiks olla veel parem kui vihmase ilmaga trenni teha? See hoiab su tegevuses, hoolised oma keha ja vaimu hea vormi eest, parandad tervist ja kindlasti ka tuju. Mida peale hakata, kui sul pole kodust jõusaali? Sea see siis nii kiiresti kui võimalik sisse, et saaksid higistada, kuni päike jälle välja tuleb.

Nr 6:Mängi lauamänge

Kas arvad, et lauamängud on nohikutele? Täiesti vale! Lauamängud on meeldiv viis vihmast päeva mööda saata, ajule tööd anda ja sõpradega nalja visata. Ettevaatust: lauamängud võivad teadupärast mõnikord päris kirglikke tülisid tekitada, nii et mõtle välja ka varuplaan, kui kaasmängijad ühel hetkel edasi mängimiseks liiga keevavereliseks on muutunud.

Nr 7:Poodlemine

Oleme peaaegu täiesti kindlad, et sulle meeldib poodides käia ka ilusa ilmaga, kuid vihmased ilmad on šoppamiseks lausa loodud. Kuna väljas nagunii midagi ei toimu, võid hoopis minna otsima seda, mida enda või kodu jaoks vajad. Soovitame minna suurde kaubanduskeskusesse, kus on palju poode ja restorane, mis sulle tegevust ja meelelahutust pakuvad, kuni vihm lakkab.

Nr 8:Jalutuskäik vihmas

Ei, me pole hulluks läinud (kui see oli su esimene mõte), me lihtsalt teame, kui mõnus on aeg-ajalt lihtsalt suvises vihmasajus kõndida. Sellel on palju eeliseid: see on lõbus, lõõgastav, eriline, erutav ja niimoodi väldid ka rahvarohkust tänavatel. Kui sadu on tugev, võid ju vihmavarju kaasa võtta, kuigi vihmavarjuga jalutamine pole pooltki nii lõbus. Päris tore on ju mõnikord veidi üleannetu ja muretu olla?