Blogija Triinu Liis: Napsie on parem kui Hiltoni hotelli madratsid!

Costany blogi perenaine Triinu Liis tunnistab, et alguses tundus talle Napsie jäik ja kõva, aga tema on harjunud magama üsna pehmetel madratsitel. Nüüd on jälle veider pehmel madratsil magada.

„Esimesed ööd olid tõesti harjumatud. Ma kuidagi ei osanud asendit leida ja siplesin palju. Aga kuskilt ei olnud hommikul kange, seega harjumine tuli üsna ruttu. Nüüd on nagu vastupidi natukene naljakas pehmema madratsi peal olla.. Mulle hullult meeldib, et sellel madratsil on selline pealmine kate, mis on pisut laineline. Vajub vastavalt meie oma kehale paika ja siledal madratsil pole üldse enam sama tunne. Näiteks tänase öö magasin ma Hiltonis ja kuigi hotellide voodid on ju ebarealistlikult imelised, siis jah.. Ma päriselt igatsesin oma voodit. Seal on ikka kõige mõnusam.”

Triinu Liis kinnitab oma blogis, et Napsie on 100% jumala hea. “Sellega lihtsalt tuleb alguses veidi harjuda, aga pärast nagu ei mäletagi, et vanasti teisiti oli!”

Samas tunnistab ta ausalt, et Napsie tekid olid tema jaoks liiga krõbisevad. “Ärge saage valesti aru, nad on super mõnusad ja õhulised.. AGA! Nad krabisevad hirmsasti. See on selleprärast, et see on mingi super headest öko materjalidest tehtud, aga mind näiteks täiega härib see, et kui ma külge keeran, siis kõik krabiseb. Nats nagu selline tunne, et magaks kilekoti all. Nüüd kui me seda mõnda aega kasutanud oleme, on asi paremaks läinud, aga ma ausalt öeldes eelistan meie vana tekki rohkem.”

Olgem ausad, ega kõik ei saagi kõigile meeldida. Loodetavasti on Triinu Liis nüüd krabinaga harjunud.

Loe pikemalt Costany blogist.

Napsie pühendab terve juunikuu blogijatele. Esiteks on Napsie Eesti Blogiauhindade toetaja. Teiseks soovime me, et kõik blogijad saaksid oma seljad välja puhatud. Kolmandaks soovime me seda, et ka kõik blogide lugejad saaksid hästi magada. Seetõttu pakumegi juunis kõikidele EBA koodikasutajatele kõiki madratseid 30% soodsamalt!