Blogija Mallukas ei vahetaks Napsiet millegi vastu

Saatsime Mallukale esimese Napsie madratsi kaks aastat tagasi ja ta tunnistas juba toona, et tegemist on parima madratsiga, millel ta kunagi maganud on. Selg on puhanud, kuskilt midagi ei torgi.

„Kui Kerli ja Kiku mu kodu hodsid meie äraolekul, siis nad mõlemad ütlesid, et mul on maailma kõige mugavam voodi, kus nad elus maganud on. Vot sulle lopsu, uhke värk, ma saan iga öö kodus olles oma pilvel vedeleda :D Mitte kunagi, mitte kuskil, pole ma nii mugavas voodis olnud. Ja ma kahtlen, et satun kah,“ kirjutas ta oma blogis toona.

Ta tunnistab, et pole mingi tehnoloogia ekspert, et kommenteerida, ent võib käsi südamel öelda, et Napsie on kõige mugavam madrats, mis maailmas olemas on. „Reisil olles ei olnud ma kindel, kas ma igatsen rohkem oma sõpru või oma madratsit. Mul polnud peale Napsie saamist selg mitte kordagi valutanud, aga reisil olles valutasin iga öö ja hommik selga. Tõepoolest on see pehme, aga nagu toekas samal ajal, sest sa ei vaju kuskile madratsi sisse, vaid mega mugav on.“

Mallukas kirjutas kaks aastat tagasi, et Napsie madratsiga on voodi nii mugav, et ta parema meelega ei läheks kuskile mujale ööseks.

„Enne oli pidevalt see asi, et kui voodis Lendele süüa andsin, siis ta rullus mulle külje alla ja kui ma natukenegi liigutasin, siis võdises terve madrats, näiteks kui ma üritasin voodist välja hiilida. Napsie on pehme, mõnus…. MUL POLE SÕNU!“

Poolsteist aastat hiljem kui Napsie sai endale uue projektijuhi ja hakkas taas pildis olema, kirjutasid lugejad Mallukale ja uurisid, kas tõesti on see Napsie ikka hea, kas ta ikka magab sellega jne.

„Jah, ma kasutan seda siiamaani. Jah, ma julgen seda soovitada. Jah, on odavamaid madratseid ja laias laastus tundub ju, et madrats on madrats ja mis vahet seal on, kui ma saan nt sotikese kokku hoida. Noh, ütleme nii, et on vahet,“ julgustab ta Napsiet proovima.

Lisaks kirjutab ta kuidas vahetas ka uue beebi sünni eel lastevoodi osa Napsie vastu välja. „Kes blogi ennegi lugenud, see vist teab, et meil on magamistoas 180cm lai voodi ja selle kõrval üksteise otsas 90cm laiad madratsid, et moodustuks nagu seinast-seina “voodi”. “Kui aga kellelgi on vaja üli mugavat, mõnusat ja maailma parimat madratsit, siis Napsie on minu soovitus. Ok, ma lähen viskan pikali, oli ka tagumine aeg sellest pagana batuudist enda voodis lahti saada.”

Loe Malluka blogist lähemalt:

Parim madrats maailmas

Mugavus ennekõike

Napsie pühendab terve juunikuu blogijatele. Esiteks on Napsie Eesti Blogiauhindade toetaja. Teiseks soovime me, et kõik blogijad saaksid oma seljad välja puhatud. Kolmandaks soovime me seda, et ka kõik blogide lugejad saaksid hästi magada. Seetõttu pakumegi juunis kõikidele EBA koodikasutajatele kõiki madratseid 30% soodsamalt!