Blogija Kadri-Ly jagab nippe laste paremaks uneks

Mis te arvaksite, kui ütleksin, et meil kõigil on olemas see imerohi, mis parandab meie mälu, teeb heatujulisemaks ja aitab kaalu hoida? Ja mis kõige parem, see on tasuta? Usuksite?

„Annaksin ükskõik mida, et saaksin end öösel korralikult välja magada!” Sellist kurtmist võib tänapäeval tihti kuulda. Paljud inimesed sunnivad ennast pidevalt tagant ning praegusaja elu igapäevane stress ja pinged ei jäta oma kahjulikku mõju avaldamata,“ kirjutab naine oma blogis ja lisab, et talle meeldib mõelda, et kui tahate parandada oma vaimset ja füüsilist vormi, siis.. parandage oma unekvaliteeti.

Kui aga tahate parandada lapse käitumist ja hakkamasaamist koolis, siis parandage ka tema und.“

Seoses kolimisega osteti ka Kadri-Ly pere lastele uued voodid koos madratsitega.  Tihtipeale hindavad lapsevanemad oma laste unevajadust tegelikust vajadusest väiksemaks. Une hulk, mida meie lapsed vajavad, on päris suur ning lapsevanematena peame sellega kursis olema. Tagamaks aktiivset ja rõõmsat päeva, peame panustama ka kosutava une tagamisele.

„Regulaarsed magamisajad ning ka varasem magamamineku aeg on kõige tõhusamad vahendid väikelaste positiivse arengu tagamiseks. Aga peale kõige seda on on oluline tähtsus asemel kus magab laps. Uni ise heal madratsil on hoopis teine kui diivanil magades, kus hommikul ärgates on keha valus. Varem ma seda vahet ei märganud, kuniks magasin lapsega samas voodis,“ lisab ta lõpetuseks.

Loe kogu blogipostitust siit!

Napsie pühendab terve juunikuu blogijatele. Esiteks on Napsie Eesti Blogiauhindade toetaja. Teiseks soovime me, et kõik blogijad saaksid oma seljad välja puhatud. Kolmandaks soovime me seda, et ka kõik blogide lugejad saaksid hästi magada. Seetõttu pakumegi juunis kõikidele EBA koodikasutajatele kõiki madratseid 30% soodsamalt!