Blogija Jane: madratsi paigaldamisega saab üksinda hakkama

Kui blogija Jane sai oma esimese Napsie madratsi, siis tunnistas ta, et selle paigaldamisega saab edukalt ka üksinda hakkama.

“Kuna Geit oli Tallinnas ja mina üksi kodus, mõtlesin, kuidas ma 140×200 mõõtmetega madratsi tuppa saan – ilmselgelt on see ju raske, aga kuna madrats oli väga kompaktselt pakendatud, sain selle ise üksi ideaalselt teisele korrusele tassida ja hiljem voodisse panna (1. aseta voodile, 2. lõika ettevaatlikult lahti, 3. madrats rullub ise voodile),” kirjeldab ta oma blogis.

Esimese une tegi Jane Napsiel kogemata. “Lihtsalt pikutasin oma toas ja vaatasin telerit, kui üks hetk tõusin ja avastasin, et olin kogemata magama jäänud ja rahus mitu tundi põõnanud. Järelikult oli magus uni!” Jane tunnistab, et sai oma seljavaludest tänu Napsie mugavusele võitu. “Madrats toetas mugavalt mu keha igat punkti ega vajunud kuskilt lohku. Madrats minu all võttis kuju täpselt minu keha järgi. Tõsi, ilmselt ei vaju ükski uus madrats kohe lohku, vaid seda on näha pikema kasutusaja jooksul, mistõttu annab Napsie oma madratsitele 101päevase prooviperioodi (ja kui ikka tundub, et ei sobi, saad tagastada, kuller tuleb ise madratsile järgi ja raha kantakse tagasi) ja 10 aastase garantii – järelikult on nad täiesti kindlad, et see on hea ning peab kõigele vastu.”

“Nüüd, kus oleme Geiduga mõlemad sellel madratsil üsna mitmeid öid juba veetnud, võin öelda, et olen oma seljavaludest 100% prii. Üks hommik tõusin ja ütlesin Geidule, et miski on imelik – mu selg ei valuta enam. Painutasin end ühte pidi, seejärel teistpidi ja selg ei andnud endast märku,” rõõmustab naine.

“Ma magan uuel madratsil öösiti nii sügavalt, et isegi ei mäleta, kuidas ja millal ma külge keeran, kui enne tõusin lausa selle peale üles. Või, kui Geit ennast liigutas.”

Paar kuud hiljem saatis Napsie madratsid ka nende lastele, et uni tervel perel ikka võimalikult mõnus ja magus oleks.

Loe lähemalt Jane blogist.

Napsie pühendab terve juunikuu blogijatele. Esiteks on Napsie Eesti Blogiauhindade toetaja. Teiseks soovime me, et kõik blogijad saaksid oma seljad välja puhatud. Kolmandaks soovime me seda, et ka kõik blogide lugejad saaksid hästi magada. Seetõttu pakumegi juunis kõikidele EBA koodikasutajatele kõiki madratseid 30% soodsamalt!