Blogija Henry: kõige tähtsam osa päevast on öö!

Blogija Henry kirjutas oma blogis sellest, kuidas vanemaks saades hakatakse alles mõtlema ja mõistma, miks uni on oluline.

„Minu üks ekstreemsemaid magamiskogemusi oli kusagil vanuses 18, kui me läksime sõpradega linnast välja pidutsema ja ainus koht, kus ma silma looja sain lasta ning samas kallavast vihmast eemale, oli magada katusealuses puuriida peal. Mul pole vist mitte kunagi nii valus olnud nagu tollel hommikul. Kuid üldises plaanis polnud mul väga suurt vahet, kus ma öösel magasin ja magamine tundus üldse ületähtsustatud,“ kirjutab ta oma blogis.

Samas tunnistab ta, et ta ei tunne end enam noorena ja hommikuti ärgates võtab keha hetke aega, et käima saada. „Seega iga öö me veedame voodis ja mida ajas edasi, seda olulisem on seal veedetud aja kvaliteet. See on paik, kus puhakavad su lihased, su selgroog, su aju. Kui seal veedetud aeg ei ole su kehale puhkus, siis hommikul oled sa valus, pahur, unine ja norid kõigiga tüli.“

Henry tunnistab, et on oma madratsile väga truu ja uue Napsie proovimine oli talle natuke vastumeelne, sest kahtles, kas suudab jääda erapooletuks, kuna ta on enda madratsisse armunud.

„Madratsi peale minnes, oli tõesti õrnalt tajuda, kuidas ma vajusin justkui oma mustrisse ja kui ma tavaliselt vedrumadratsil magades otsin endale pidevalt võimalikult mugavat asendit, siis NAPSIEGA ärkasin ma hommikul samas poosis nagu magama minnes. Mis ma oskan öelda - ma kujutan ette, et see on suurepärane inimestele nagu mina, kes kannatavad seljavalude käes,“ tunnistab mees.

Loe lähemalt Henry blogist.

Napsie pühendab terve juunikuu blogijatele. Esiteks on Napsie Eesti Blogiauhindade toetaja. Teiseks soovime me, et kõik blogijad saaksid oma seljad välja puhatud. Kolmandaks soovime me seda, et ka kõik blogide lugejad saaksid hästi magada. Seetõttu pakumegi juunis kõikidele EBA koodikasutajatele kõiki madratseid 30% soodsamalt!