Blogija Helena: Napsie peab vastu igasugustele khkhmm... provokatsioonidele

Blogija Helena: Napsie peab vastu igasugustele khkhmm... provokatsioonidele

Blogija Helena tunnistas ausalt, et Napsie on täiesti hullamiskindel, sobib nii kitarri harjutamiseks, töötamiseks, piknikuks kui ka magamiseks.

„Madrats saabus täiesti ideaalsel ajal. Plaanisime oma esimest ööd uues kodus. Mõtlesime alguses küll ainult üheks ööks ajutiselt jääda, aga haarasin ikkagi hommikul kastitäie asju Astangu korterist kaasa ja ütlesin õhtul maja juurde jõudes Jürile: "Ma siin mõtlesin, et tegelikult võikski nüüd siia jääda ja lihtsalt korteri juurest veel järjest asju tuua." Ja nii me siis kolisimegi täiesti spontaanselt 1,5 nädalat varem, kui planeeritud.“

„Rullisin siis madratsi keset tühja tuba lahti ja sellest sai meie ainuke "mööbliese", kus olla ja lebotada. Pidasime muidugi ka madratsiääre peal samal õhtul maha esimese "pikniku" ja no niiii niii kift õhtu oli. Meie täitsa esimene õhtu/öö uues kodus. Ja kuna ta on siiani meie ainus pehme ese majas, siis toimub voodis, nii magamine, töötamine, mängimine kui ka kitarri harjutamine - multifunktsionaalne.

Peale lahtirullimist paisus ta muidugi palju priskemaks, kui ta rullis tundus ja välja koorus üks korralik madratsike,“ rõõmustab naine.

Ta tunnistab, et algul tundus madrats liiga tahke, aga lamada oli mõnus. „Madratsi peal pole reaalselt üldse tunda, kui Jüri kõrval ennast keerab. Muidu tundsin seda öösel koguaeg ja keerasin ka siis ennast, et teda kaissu võtta. Nüüd põõnan hommikuni nii, et ma isegi ei saa aru, et ta mu kõrval magab. Niiet kaisupuudus to the max! See vist ongi siiani ainus reaalne viga, mis ma selle juures olen täheldanud. Ma lihtsalt tellisin liiga suure madratsi,“ naerab ta.

„Ja pean mainima veel kahte asja, mis mulle kohe väga meeldib. Esiteks see, et see madrats on ülistabiilne. Sa võid reaalselt ühte otsa panna veiniklaasi või kohvitassi ja teises otsas hüpata ja tass/klaas ei lähe ümber. Katsetasime selle ise ka järele ja no päriselt nii ongi. Ja siis veel mis mulle meeldib, on see, et ma ei pea veel tükk aega muretsema voodiostu pärast. Miks ma ei muretse on see, et madrats on mõeldud ka põrandale panemiseks. Tal on lausa selline kummist libisemisvastane kiht all ja noh, siiamaani on ta igasugustele khkhmm... provokatsioonidele vastu pidanud ja oma koha peal olnud.“

Loe pikemalt Helena blogist. 

Napsie pühendab terve juunikuu blogijatele. Esiteks on Napsie Eesti Blogiauhindade toetaja. Teiseks soovime me, et kõik blogijad saaksid oma seljad välja puhatud. Kolmandaks soovime me seda, et ka kõik blogide lugejad saaksid hästi magada. Seetõttu pakumegi juunis kõikidele EBA koodikasutajatele kõiki madratseid 30% soodsamalt!